Командир роти: Армійці були впевнені, що домовленість про "зелений коридор" досягнута на найвищому рівні

Армійці були впевнені, що домовленість про "зелений коридор" була досягнута на рівні президентів за принципом Слов'янська

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив командир відділення 1-ї роти батальйону "Донбас" (2014-2015) Олексій Фокін.

"Тоді були такі чутки, що така домовленість (домовленість про "зелений коридор" для українських військових для виходу з Іловайська – 5.ua) була на рівні президентів. Схожа домовленість тоді була з ними у Слов'янську, що б не спотворити місто і щоб зменшити кількість втрат серед мирного населення вони покинули Слов'янськ", – зазначив командир роти.

На уточнення ведучого, що це була військова домовленість "мах на мах" – "ми даємо можливість вам вийти зі Слов'янська на Донецьк із Слов'янська, а ви нам даєте з Іловайська", Олексій Фокін відповів: "Так, так це і було. На якому рівні, я зараз точно не знаю, але на той момент ми були впевнені, що домовленість на рівні вищого командування".

Попередній матеріал
НАБУ оголосило в розшук матір Онищенка
Наступний матеріал
У Львові попрощалися із загиблим бійцем 80-ї десантно-штурмової бригади

Командир роти про трагедію під Іловайськом: Російські військові були на території України з початку серпня, розвідка повинна була знати

Пам'ять загиблих під Іловайськом вшанували у Києві та Запоріжжі

Роковини Іловайської трагедії: Бійці АТО розповіли, як виходили з оточення

Трагедія під Іловайськом: В Луцьку відправили панахиду за загиблими бійцями АТО