Суд
Суд info-rm.com

Колишньому прокурору в Криму повідомили про підозру у зраді – ГПУ

Як повідомили у прокуратурі, екс-прокурор, діючи в інтересах окупаційної влади РФ, вчиняє дії, спрямовані на проведення підривної діяльності проти України

Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру в зраді колишньому прокурору Кримського регіону з нагляду за додержанням законів у військовій сфері С.Нянчуру. Про це повідомила прес-секретар глави ГПУ Лариса Сарган на сторінці у Facebook.

"Прокуратурою Автономної Республіки Крим за результатами проведеного досудового розслідування 01.02.2017 повідомлено про підозру за фактом державної зради за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.111 КК України колишньому прокурору Кримського регіону з нагляду за додержанням законів у військовій сфері державному раднику юстиції 3 класу Нянчуру С.М.", – повідомила Сарган.

Вона також зазначила, що досудовим розслідуванням встановлено, що Нянчур у березні 2014 року вступив на службу до так званої "Военной прокуратуры Черноморского флота Российской Федерации", де обійняв посаду першого заступника військового прокурора Чорноморського флоту Російської Федерації з одночасним присвоєнням йому звання генерал-майора юстиції, яку обіймає по теперішній час.

"Нянчур С.М. використовуючи раніше займану в правоохоронних органах посаду та будучи обізнаним з питань військової інфраструктури України, діючи в інтересах окупаційної влади Російської Федерації, вчиняє дії, спрямовані на проведення підривної діяльності проти України, чим сприяє підвищенню обороноздатності держави-агресора", – додала Сарган. 

НянчурЛариса Сарган / Facebook

На даний час слідством вживаються заходи з оголошення Нянчура у розшук з метою встановлення його місцезнаходження та подальшого затримання. За вчинення інкримінованого Нянчуру злочину йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років.

Нагадаємо, СБУ оприлюднила смс-листування, які свідчать про держзраду Онищенка.

Попередній матеріал
Союзники НАТО готові й надалі підтримувати Україну
Наступний матеріал
"Обстріли мають припинитися негайно": що ще вимагає Туск від РФ через ескалацію на Сході

Росія відмовилася допомогти Україні у врученні підозри Януковичу в справі про держзраду – прокурор

У справі про держзраду Януковича засвідчив "ініціативний" екс-депутат Держдуми РФ

У ГПУ назвали головний доказ у справі про держзраду втікача Януковича