фото "7 канал"

Колишні в'язні нацистських концтаборів взяли шефство над сиротами зі Сходу

  Літні одесити, що пережили Голокост зібрали та передали подарунки маленьким переселенцям зі Сходу, які навчаються у школі-інтернаті у Котовську на Одещині. Пенсіонери, які пам'ятають, що таке війна, пообіцяли взяти шефство нам сиротами з Донбасу.


  Дитинство цих літніх людей минуло у єврейських гетто та у таборах смерті під час другої світової війни. Врятуватися від смерті їм допомагали чужі люди. Тепер вони самі допомагають іншим.

  Величезні пакунки з подарунками колишні діти Голокосту привезли вихованцям школи-інтернату у Котовську. Там мешкають малі переселенці зі сходу. Влітку їх терміново евакуйовували із зони бойових дій. У дорогу рушали хто в чому був.

  Бюджет котовської школи-інтернату розрахований на 28 вихованців. Попри це дирекція закладу прийняла 88 сиріт, здебільшого з Луганщини. Вчителі визнають: діти, які побували під обстрілами терористів, зазнали психологічних травм.

  Більшість вихованців у дорослому житті планують стати військовими, а нині – пишаються своєю футбольною командою. Новеньку форму та спортивний інвентар для неї, серед іншого передали єврейські благодійники.

  Одеські пенсіонери привезли подарунків на 50 тисяч гривень та пообіцяли й надалі опікуватися сиротами із цієї школи-інтернату.

  Попередній матеріал
  Буковинські прикордонники, лісники і волонтери зібрали допомогу для бійців АТО
  Наступний матеріал
  Протягом дня українські бійці зазнали 18 обстрілів з боку російських терористів
  Loading...