Буковинські прикордонники, лісники і волонтери зібрали допомогу для бійців АТО

  30 кубів лісу, півтори тонни яблук, десяток пічок-буржуйок, теплий одяг, маскувальні костюми та сітки, а також харчі – чернівецький прикордонний загін зібрав чергову допомогу для земляків, які зараз перебувають на сході країни.


  Передачу збирали за замовленням. Військовики у зоні АТО попросили передати деревину, бо нічим укріплювати тимчасові оселі.

  Заступник начальника чернівецького прикордонного загону Олег Максимів пояснив: "Ліс – для удосконалення вже наявних фортифікаційних споруд, удосконалення місць перебування військовослужбовців – в разі виникнення змін у обстановці, можуть виникнути потреби у облаштуванні місць несення служби. Цей ліс уже буде резервний для якісного реагування до змін у обстановці".

  Кругляк та дошки передали лісівники, а маскувальні сітки та костюми виготовили студенти тамтешніх вишів. Місцеві умільці зробили пічки-"буржуйки".

  Увесь вантаж уже в дорозі.

  "Ми передали буржуйки, ми домовилися з водіями, вони також патріоти, вони по добрій волі розвозять це все, то ми домовилися, що якщо нашим прикордонникам не потрібні будуть ці буржуйки, то вони просто порозвозять по іншим військовим частинам", – каже Володимир Дорош, представник ГО "Буковина – українському війську".

  Попередній матеріал
  Екс-керівник департаменту закупівель Міноборони погорів на корупції
  Наступний матеріал
  Колишні в'язні нацистських концтаборів взяли шефство над сиротами зі Сходу