Вакцинація "5 каналу"
Вакцинація "5 каналу" 5 канал

Колектив "5 каналу" отримав другу дозу вакцини від COVID-19 – що відбувалося "за лаштунками"

Читайте по-русски
Колектив каналу окремо вдячний мобільній бригаді лікарів з КНП "КДЦ дитячий Дарницького району м. Києва" на чолі з лікаркою Оленою Григорівною Бойко

Тепер захищені. Команда "5 каналу" скористалася програмою МОЗ із вакцинації робочих колективів – нині майже всі працівники отримали друге щеплення вакцини Pfizer/BioNTech.

Про всю процедуру від А до Я розповіла керівниця PR-відділу каналу Анна Власова. Вона звернула увагу, що за нового міністра охорони здоров'я темпи вакцинації значно пришвидшилися.

"На гарячу лінію МОЗ з питань ковід я вперше зателефонувала 22 квітня, дізналася про процедуру та почали шукати охочих посеред наших колег і складати поіменні списки. За перший день записала 70 охочих і 23 квітня залишила першу заявку на цих 70 осіб. Також на гарячій лінії зафіксували всі необхідні контактні дані "5 каналу" та мої контакти, необхідні для колективного щеплення та виїзду мобільної бригади", – розповідає Анна Власова.

За кілька днів записалося ще 62 працівники, по яких так само в телефонному режимі керівниця PR-відділу подала заявку. У двох списках зібралося 132 члени команди.

"За два місяці, 29 червня мені зателефонували і призначили координатора, з ким тримати зв'язок зі всіх питань. І вже 5 липня відбулося перше щеплення для 120 осіб (120 осіб 5 липня та 12 осіб 6 липня)", – додає вона.

Через 25 днів члени команди "5 каналу" отримали другу дозу Pfizer/BioNTech. До 30 липня вакцинувалося вже 114 осіб. Ще шість працівників цього ж дня поїхали в Дарницький центр, а 12 осіб мають отримати друге щеплення в понеділок, 2 серпня.

"МОЗ, вважаю, необхідно подякувати за впровадження такої ініціативи для пришвидшення темпів та зручності проведення вакцинування працюючого населення. Варто зазначити, що за колишнього міністра МОЗ Степанова було багато запитань щодо вакцинації, а саме: темпів, поставок, логістики та механіки. Колишній головний санлікар, а нині міністр Ляшко ніби пришвидшив, організував та оптимізував цей процес", – зазначила Анна Власова.

Колектив "5 каналу" окремо вдячний мобільній бригаді лікарів з КНП "КДЦ дитячий Дарницького району м. Києва" на чолі з лікаркою Оленою Григорівною Бойко. Ми дуже вдячні, що наш регіональний координатор призначив нам саме цю мобільну бригаду. Все правильно організовано і сплановано, вчасно замовлялася та резервувалася під наш колектив необхідна кількість доз вакцини.

І все відбулося чітко за графіком, незважаючи на специфіку роботи нашого каналу. Дуже приємно співпрацювати з професіоналами своєї справи і просто хорошими людьми. А найголовніше: наші працівники залишилися щеплені, захищені та задоволені.

Нагадаємо, "5 канал" до Дня Незалежності готує для глядачів шоу за участю українських виконавців.

Попередній матеріал
На Вінничині поліція вже третю добу шукає зниклу родину: подробиці
Наступний матеріал
"Очікувана "легалізація" Чауса покликана замести сліди ще одного злочину влади" – Павленко
Loading...