5 канал

Князєв: Встановлено ймовірне місце, з якого підривник міг спостерігати за вибухом автомобіля Шеремета

  На відеоматеріалах за годину до вбивства зафіксовано жінку, замасковану перукою та окулярами

  Під час прес-конференції в середу, 8 лютого, очільник Національної поліції Сергій Князєв розповів про результати вивчення відеоматеріалів із камер спостереження.

  "На відео особи, які напередодні вчинення злочину знаходилися в районі проживання потерпілого Павла Шеремета та своєю поведінкою привернули до себе увагу слідства. Зазначені особи могли стежити за потерпілим, його транспортом, або планувати маршрут підходу та відходу під час закладання вибухового пристрою та здійснення його детонації", – зазначив Князєв.

  "Ми побачили у різний час, майже на одних і тих же місцях, одних і тих самих людей, які змінюють свою зовнішність, що виключає можливість вважати їх туристами. На відеоматеріалах за годину до вбивства зафіксовано жінку, замасковану перукою та окулярами, яка прямувала зі сквера Чкалова. На перехресті обертається в напрямку припаркованого автомобіля, на якому вже встановлено вибухівку. Встановлено ймовірне місце, з якого підривник, не викриваючи свою присутність, міг спостерігати за місцем, де стався вибух", – додав він.

  Нагадаємо, вранці 20 липня в середмісті Києва вибухнуло авто, в якому знаходився журналіст. Слідчі кваліфікували цю подію як умисне вбивство. Інцидент стався на розі вулиці Богдана Хмельницького та Івана Франка. Вибух прогримів о 7:45 під час руху авто

  Попередній матеріал
  "Найменше, що ми можемо зробити": Кабмін виділив гроші на допомогу інвалідам АТО
  Наступний матеріал
  Гонтарева назвала ТОП-7 здобутків Нацбанку за минулий рік
  Loading...

  Вбивство Шеремета: До України прибули експерти ФБР з висновками дослідження зібраного відео

  Троян: найближчим часом Німеччина надасть інформацію у справі Шеремета

  Аваков розповів, як іде розслідування вбивства Шеремета