5.ua

Кличко обвинуватив АП у фальсифікації інформаці [відео]

  Віталій Кличко заявив: у переговорному процесі з владою він участі не брав. А от Віктор Янукович, навпаки, має бути присутній на перемовинах, заявив опозиціонер. Також він обвинуватив адміністрацію президента у фальсифікації інформації.

  І спростовував дані про його участь у засіданні антикризової робочої групи. Кличко зазначив - до офісу Віктора Януковича справді приходив, щоб закликати його припинити насильство. Але отримавши відповідь, що президент зайнятий, пішов з Банкової. На сайті канцелярії Януковича з’явилося повідомлення, що лідер «УДАРу» Віталій Кличко начебто приєднався до засідання робочої групи - під керівництвом голови РНБО Андрія Клюєва.

  Віталій Кличко, лідер партії «УДАР»: «Я приходив, щоби зустрітися з президентом і сказати йому, що треба негайно припинити насильство в центрі столиці і почати робити реальні кроки для врегулювання політичної кризи. Така брехлива “новина” свідчить про те, що Янукович таких кроків робити не збирається.  До мене вийшли Клюєв, Портнов, Лукаш і сказали, що у президента нарада, і він, коли звільниться, зателефонує мені.  Я розвернувся і пішов».

   

   

  Попередній матеріал
  1400 учасників Євромайдану звернулися по допомогу до лікарів [відео]
  Наступний матеріал
  Командування ВВ МВС спростувало інформацію про наміри силовиків перейти на бік протестувальників
  Теги:
  Loading...