5.ua

1400 учасників Євромайдану звернулися по допомогу до лікарів [відео]

  Тисяча чотириста учасників Євромайдану звернулися по допомогу до лікарів - від початку масових акції у середмісті Києва. Такі дані штабу національного спротиву. Дві третини - постраждалі в сутичках на Грушевського. У більшості - кульові поранення від травматичної зброї, а також ушкодження скалками від шумових гранат, травми очей.   

  У КМДА ж повідомили тільки про 120-ть поранених упродовж минулої ночі. В активістів діагностували черепно-мозкові травми, рвані рани, а в одного - перелам. Травмованих силовиків - уже 160-т. Вісім десятків їх - на лікарняних ліжках із травмами черепа, опіками, колото-різаними ранами та отруєнням невідомим газом. У штабі національного спротиву різницю офіційних даних про постраждалих із їхніми пояснюють відмовою маніфестантів звертатися до державних медичних закладів. 

  Олег Мусій, координатор медичної служби Штабу національного опору: "Нам відомі непоодинокі факти втручання правоохоронних органів у діяльність медичної служби, які відбуваються на етапі передання хворого від швидкої допомоги до лікарні. Насправді за всіма міжнародними нормами, женевськими та іншими конвенціями, втручання правоохоронних органів є категорично забороненим у діяльність медичнох служби".

  Попередній матеріал
  Фюле буде в Україні з візитом 24 і 25 січня
  Наступний матеріал
  Кличко обвинуватив АП у фальсифікації інформаці [відео]
  Теги:
  Loading...