Кінний патруль береже ялинки в лісах Дніпропетровщини

  Кінний патруль береже ялинки в лісах Дніпропетровщини. Адже під час новорічної лихоманки лісники не в змозі самі захистити усі дерева. У відомстві одного лісника – тисяча гектарів зелених насаджень. Про внесок людей на конях у збереження лісу - дніпопетровський кореспондент п’ятого Марія Вяткіна.

  Лісничий Леонід Романенко щодня обходить молодий ліс Кіровського лісництва. Його територія - найближча до міста, тож саме сюди частенько завертають несвідомі дніпропетровці перед Новим роком. 

  Леонід Романенко лісничий Кіровського лісництва Дніпропетровського лісгоспу: "Видите, мы прошли полностью эту плантацию, видим, что пеньков не много".

  Лісник каже - злодії бояться правоохоронців на конях. Тому останні два роки, а саме стільки тривають новорічні патрулювання лісів, зловмисників поменшало.

  Микола Сокур та його кінь Кавалергард, гуляючи лісом, роблять добру справу – охороняють ялинки від браконьєрів.

  Микола Сокур, патрульний: "Якщо ми бачим людину в лісі, це вже підозріло. Просто дивимся, шо в нього є, якщо є у нього пилка або топорчик, конфіскується і людина відпускається. Ну якщо з йолкой – то вже звиняй".

  У передноворічні дні міліція на конях запобігла чотирьом злочинам - забрали дві сокири та дві пилки. 

  Зміни патруля тривають по чотири години — тварини не витримують більше при мінус п`яти. Ліс стережуть лише  поблизу своєї бази, бо до інших угідь Дніпропетровщини - верхи далеко. 

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Медвитверезники готові до прийому любителів оковитої в Новорічну ніч
  Наступний матеріал
  Російська столиця готується до опозиційних протестів
  Теги: