"Групи смерті"
"Групи смерті" YouTube

Кіберполіція заблокувала 200 акаунтів, пов'язаних з "групами смерті"

  Такі акаунти розповсюджуються шахраями у відомих соціальних мережах, а також на так званих ігрових майданчиках у мережі

  Кіберполіція виявила близько 200 акаунтів, які пропонують дітям вступати до суїцидальних груп або примушують надати конфіденційну інформацію про матеріальний стан батьків для подальшого вимагання грошей. Про це повідомив начальник київського управління Департаменту кіберполіції Національної поліції України Сергій Кропива на прес-конференції в Києві, передає УНІАН.

  "Станом на сьогоднішній день нами встановлено та заблоковано близько 200 акаунтів, які пропонують суїцидальні групи або займаються фінансовим шахрайством, примушуючи дітей надати певну конфіденційну інформацію про майновий стан батьків, номери їхніх банківських карток тощо", – повідомив Кропива.

  За його словами, підрозділами кіберполіції проводиться активна робота з ідентифікації кожного відповідного акаунта, місця його знаходження та встановлення організаторів.

  Крім того, зі слів Кропиви, такі акаунти розповсюджуються шахраями не лише у відомих соціальних мережах, але й на так званих ігрових майданчиках, якими користуються діти в Інтернеті.

  За даними поліції, упродовж минулого року тільки в Києві було зафіксовано 10 дитячих суїцидів, цього року – один. Щоб уникнути негативних наслідків від користування дітьми інтернетом, фахівці радять батькам більше спілкуватися з ними, цікавитися змістом їхніх сторінок у соцмережах тощо.

  Нагадаємо, 28 лютого Нацполіція виявила нові "квести" у "групах смерті" для підлітків.

  Раніше, 25 лютого, поліція затримала двох адміністраторів "груп смерті" у соцмережах, які доводили підлітків до самогубства.

  Попередній матеріал
  В Україні зросли акцизи на алкоголь
  Наступний матеріал
  У центрі Києва збудують новий міст, який поєднає два центральні парки – КМДА
  Loading...

  Поліція затримала двох адміністраторів "груп смерті" у соцмережах, які доводили підлітків до самогубства

  Нацполіція виявила нові "квести" у "групах смерті" для підлітків

  "Групи смерті" в соцмережах: психолог розповіла, як уберегти дитину від самогубства