5.ua

Хвиля акцій на підтримку Чорновол прокотилася містами України [відео]

   

  Івано-Франківськ. Півстоні журналістів із заклеєними ротами тримають у руках фото побитих колег. Біля обласної державної адміністрації утворили для чиновників живий коридор «ганьби».

  Іванна Янчук, журналіст: «Вони не хочуть чути правду, але всіх не перебити, ми все-одно будемо писати, ми будемо говорити, щоб усі люди знали про цю правду».

  Хмельницький. Журналісти пікетують обласне управління міліції. Закликають колег активніше писати і розповідати про переслідування та репресій щодо активістів Євромайдану.

  Микола Крентовський, керівник Хмельницької ТРК: «Ми не маємо права мовчати. Якщо ми будемо байдужі до того,що відбувається в країні з нашими колегами,завтра будуть бити нас».

  Рівне. Акція протесту зібрала понад сто журналістів. Заявляють - тиск і залякування відчули на собі не лише медійники, але й усі громадяни, які наважилися висловитися проти влади.

  Андрій Токарський, громадський активіст: «Побили журналістку, але, окрім того, побили і громадських активістів, переслідують інших осіб. Ми не повинні мовчати».

  Сімферополь. Журналісти прямо говорять кого вважають винним у побитті Чорновол - прийшли до Постійного Представництва Президента в Криму. Підписали відкрите звернення до Віктора Януковича.

  Володимир Притула, журналіст радіо «Свобода»: «Поки не покарані люди які винні за побиття які не розслідуються, які допускають – то персональна відповідальність лежить  на ньому і буде лежати як на голові держави, як на керівнику, якій має всю повноту влади».

  Ібраїм Мамутов, заступник Постійного Представника Президента України в Криму: «Безумовно, те що відбулося, це погано, але є суд , є слідство і вони повинні розібратися в цьому питанні».

  Вінниця. Журналісти вимагають перекваліфікувати статтю кримінального провадження щодо побиття Чорновол у «перешкоджання журналістській діяльності».

  Віктор Русин, начальник УМВС України у Вінницькій області: «Буде проведено розслідування і хто це скоїв буде притягнуто до кримінальної відповідальності».

  Одеса. Медійники збирають підписи під петицією, яку планують надіслати у недержавні установи, бо вважають, що вони здатні об’єктивніше розслідувати інцидент.

  Олена Балаба, прес-секретар одеського Євромайдану: «Петиция, которая будет направлена в неправительственную организацию «Репортеры без границ», Совет Европы и комитет по свободе слова и информации Верховной Рады Украины мы требуем отставки министра МВД Захарченко, правительства Азарова, и увольнения прокурора Пшонки».

  Житомир. 50 журналістів вимагають відставки міністра внутрішніх справ

  Галина Ковальчук, журналіст: «Я хочу жити так, щоб мені не було соромно перед своїми майбутніми дітьми, перед своїми сусідами і друзями. І я не хочу, щоб в Україну повертався 37-й рік».

  Юлія Чепюк, журналіст «Житомир.info»: «Ми всі разом, по одному вони нас не преб'ють. Ми будемо разом, будемо боротися за кожного окремого журналіста і не тільки журналіста, а й українця».

  Ельвіра Божані, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Лікарі радять напередодні новорічних свят не переїдати та не зловживати алкоголем
  Наступний матеріал
  Набув чинності закон про амністію учасників Євромайдану [відео]
  Теги:
  Loading...