Віктор Кононенко
Віктор Кононенко 5 канал

Хотіли зірвати вибори в Україні: СБУ викрила плани злочинної організації "Біла балаклава"

Лідером цього об'єднання є Микола Дульський, він уже організовував в інтересах Кремля 6 акцій, спрямованих на дестабілізацію ситуації в Україні

Співробітники СБУ затримала Євгена Моренця – учасника проекту так званої незаконної радикально організації з РФ "Біла балаклава", члени якої планували зрив виборчого процесу одразу після першого туру виборів Президента України. Про таке під час брифінгу заявив заступник голови СБУ Віктор Кононенко, повідомляє "5 канал".

Слід зазначити, що лідером цього об'єднання є Микола Дульський, він уже організовував в інтересах Кремля шість акцій, спрямованих на дестабілізацію ситуації в Україні.

"СБУ зірвала чергові деструктивні плани РФ – проект так званої "Білої балаклави", члени якої, діючи за вказівками, що надходили з Москви, з осені 2018 року готували зрив виборчого процесу одразу після закінчення першого туру виборів Президента України. Учора був затриманий Євген Моренець, який розміщував в мережі інтернет відеоролики від імені так званої "Білої балаклави", – зазначив посадовець.

Він наголосив, що Моренець та його спільники розпочали організаційні заходи з втягування в протиправну діяльність керівників громадських об’єднань та окремих активістів з різних регіонів України, аби спровокувати їх організувати масові протести одразу після закінчення голосування нібито через фальсифікації під час виборів.

"Ці заході мали на меті створити в очах світу образ України як території анархії та формування паралельних органів влади для реваншу проросійських сил в Україні", – сказав Віктор Кононенко.

Попередній матеріал
Звернення до Генсека ООН щодо українських моряків зібрало 25 тис. підписів – Президент долучився
Наступний матеріал
Туск у ВР українською мовою: "Немає Європи без України, ЄС не змириться з жодним актом насильства в Азовському морі"
Loading...

Кремль додатково виділив гроші на втручання у вибори в Україні: зовнішня розвідка дізналася суму

Стало відомо, хто організував напади на храми Московського Патріархату в Україні

"Вказівки з Ростова отримували": СБУ завадила операції спецслужб РФ на Дніпропетровщині

"Із ким збираються домовлятися?" – Геращенко показала відео, як міноборони РФ готується до війни з Україною

В СБУ пояснили, які саме сайти блокуватимуть перед виборами

Прослуховування кандидатів у президенти України: в СБУ зробили заяву