фото korrespondent.net

Спецслужби РФ пропонували по $2 тисячі за підпали храмів Московського Патріархату – СБУ попередили провокації

  СБУ викрила плани російських спецслужб дестабілізувати ситуацію в Україні
  Служба безпеки України викрила плани спецслужб РФ, спрямовані на дестабілізацію ситуації в нашій державі на релігійному підґрунті. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  “Співробітники СБУ встановили, що спецслужби РФ та підпорядковані їм МГБ ЛНР/ДНР здійснюють пошук виконавців, які за дві тисячі доларів США готові вчинити підпали культових споруд УПЦ МП. За умови надання в якості звіту відеозапису злочинних дій, зловмисник пообіцяв надіслати дві тисячі доларів США на картковий рахунок, відкритий в одному з українських банків”, - йдеться у повідомлення.

  За інформацією, яку вдалося здобути СБУ, алгоритм дій, запропонованих іноземною спецслужбою, виглядав наступним чином: необхідно було обрати будь-який храм Московського патріархату, нанести на нього певні розпізнавальні символи та підпалити. Момент загоряння необхідно записати на відео. Вщент палити не обов'язково, головне, щоб будівля храму почала горіти.

  Російська спецслужба радила виконавцям знімати цю акцію, телефон брати без сім-карти.

  Служба безпеки України вже запобігла спробі залучення громадянина України до скоєння на замовлення російської сторони такого злочину. Однак вербувальна діяльність іноземної спецслужби продовжується.

  У зв’язку з цим СБУ закликає громадян бути пильними і в разі отримання подібного роду «замовлень» невідкладно інформувати вітчизняну спецслужбу.

  Попередній матеріал
  На Донбасі знову фіксують ознаки використання окупантами лазерної зброї – штаб ООС
  Наступний матеріал
  Порошенко відповів на закиди щодо телемедицини: "Де є в Україні електрика – буде і Інтернет"
  Loading...