Хорошковський відповів колективу "5 каналу"

  Неправдивими уже назвав звинувачення 5 каналу на свою адресу голова СБУ Валерій Хорошковський. Він вимагає від журналістів навести докази. "Шановні панове журналісти 5 каналу, зі здивуванням ознайомився з оприлюдненим напередодні відкритим листом, де ви мене звинувачуєте у тиску на ваш канал. Рішуче спростовує викладене в цьому листі". Хорошковський вимагає публічно надати докази, або пояснити причину і назвати ініціаторів, як він висловився, "потоку неправди".

  Учора, нагадаємо, редакційна рада 5 каналу звернулася з відкритим листом до Президента Януковича, у якому просить захистити журналістів у ситуації з судом.

  На думку колективу, на процес впливає голова СБУ, член Вищої Ради юстиції, Валерій Хорошковський, власник медіа-холдингу U.A. Inter Media Group. Ця група зараз оскаржує рішення Нацради від 27го січня минулого року про виділення частот, що дісталися здебільшого каналу ТВі та 5-му. 

  Редрада 5 каналу вважає, що ситуація може призвести до втрати ліцензії. А отже, без роботи може опинитися півтисячний колектив, а Україна - підтвердити статус держави, в якій згортаються свободи.

  Попередній матеріал
  "5 КАНАЛ" ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ЯНУКОВИЧА ПО ЗАХИСТ
  Наступний матеріал
  Євросуд став на захист донеччанина (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги: