Велосипедна акція
Велосипедна акція 5 канал

Харків на велосипедах: чого вимагали активісти від міської влади

Ще півроку тому у Харкові ухвалили програму для розвитку велотранспорту - а от реалізовувати її ніяк не почнуть

Харківські велосипедисти у п'ятницю, 28 квітня, вийшли на акцію протесту і з вимогами обладнати велодоріжки та велопарковки. Вони закликають владу створити відповідну інфраструктуру звернулися до представників міської влади, передає "5 канал". 

Як стало відомо, ініціативна група активістів передала у мерію своє звернення. Учасники заявляють, що програму для розвитку велотранспорту ухвалили ще півроку тому. Проте реалізовувати її в місті не поспішають.

Нині харківські вулиці не пристосовані для безпечного руху двоколісних, тоді як кількість велосипедистів у місті зростає.

"Минуло уже півроку, а робоча група з реалізації цієї концепції досі не створена. Ми будемо просити включити у цю робочу групу також представників суспільних організацій", - розповідає учасниця акції Олена Кукіна.

Ще одна поціновувачка велосипедів Анастасія Бондаренко додає: "Концепція, по суті, не реалізується. Робоча група не створена і програма не розробляється. А так, ми ну можемо контролювати та не можемо отримати цільові гроші на вело інфраструктуру".

Зазначимо, що високопосадовці до учасників акції не вийшли, але звернення в міськраді зареєстрували.

Попередній матеріал
Спецоперація у столичній підземці: як копи на "терористів" у Києві полювали
Наступний матеріал
Політолог з Німеччини спрогнозував результати виборів у Франції
Loading...