5.ua

Керівники МВС зустрілись з представниками волонтерів

  Представники МВС встановили плідну взаємодію та домовилися про співпрацю з чотирма потужними групами волонтерів, які допомагають українським бійцям на східному фронті.


  Про це 7 жовтня повідомила прес-служба МВС України. 

  Зокрема повідомляється, що у МВС із групами волонтерів зустрівся заступник глави правоохоронного відомства Микола Величкович та начальник Департаменту організації діяльності підрозділів міліції особливого призначення Віктор Чалаван. Від благодійних організацій на зустріч прибули: директор фонду "Духовне Єднання України" Олександра Брісова та представник фонду Олександр Золотухін, від організацій "Допомога пораненим в АТО" Анастасія Бородянкова, "КПД-волонтер" - Руслан Довгалюк та від організації "Народний тил" - ГеоргійТука.

  Спільними силами волонтери забезпечують добровольчі батальйони всім необхідним: амуніцією, уніформою, медикаментами, продуктами харчування та самостійно доставляють їх в зону АТО.

  "Метою плідної взаємодії Міністерства внутрішніх справ України та благодійної організації патріотів є бажання підвищити ефективність допомоги та забезпечення військових у зоні проведення антитерористичної операції; підтримати госпіталі та допомогти в лікуванні працівників органів внутрішніх справ. Крім того, особливу увагу сторони вирішили приділити соціальним програмам реабілітації бійців (створенню реабілітаційного центру), а також адресній допомозі сім’ям загиблих у зоні АТО та піклуванню про дітей-сиріт й інвалідів з Донецької та Луганської областей", - зазначили у повідомленні МВС.

  Раніше повідомлялось про навчання медиків-волонтерів з усієї України.
  Попередній матеріал
  "5 канал" побував у фронтовому Щасті і записав поздоровлення Путіну
  Наступний матеріал
  СБУ може включити кілька районів Харківщини до зони АТО
  Теги:
  Loading...