5.ua

"5 канал" побував у фронтовому Щасті і записав поздоровлення Путіну

  Щастя щодня під обстрілами луганських терористів. Бійці "Айдару" кажуть, що за час так званого перемир'я страждають більше цивільні, аніж військові. Терористи навмисно цілять у будинки культури, лікарні та житлові квартали.


  Військовики не радять журналістам їхати у місто – щастя там немає, постійні обстріли. Журналісти "5 каналу" таки наважились.

  Тут дійсно чути постріли та вибухи, але місцеві на них не реагують – звиклися. Боєць батальйону "Айдар" провів екскурсію містом – показав місця, куди влучили міномети терористів. Це – житлові квартали.

  Доброволець Микола Греков розповів: "Вы и сейчас слышите выстрелы, которые производятся луганскими террористами, или пророссийскими террористами - как вам будет угодно. Мы находимся на месте последствий минометного обстрела. Вы видите – вот воронка от миномета, вот последствия. Разбиты окна, побит фасад здания. И таких в городе Счастье домов уже очень много".

  Воронки є і поруч з ще одним багатоквартирним будинком, у іншому – вже латають дах після обстрілу терористами. Днями бандити з "ЛНР" поцілили і у магазин, а вихідними – у будинок культури. Тут як раз грали весілля боєць "Айдару" та місцева дівчина. Прилетів "подарунок" з Луганська і на територію лікарні.

  Начальник медслужби батальйону "Айдар" Андрій показує: "Це порожній контейнер касетного боєприпаси – тут всередині були більш дрібні. Це дуже жорстока зброя, яка при використанні людей не залишає живих нікого".

  Лікар розповідає: після оголошення так званого перемир'я у лікарні меншає військових поранених: "Збільшується кількість жертв серед мирного населення, тому що вогонь ведеться безпосередньо по місту".

  Побачивши журналістів, айдарівці згадують, що 7 жовтня свій день народження відзначає Володимир Путін. Просять переказати ватажку агресорів побажання: "У мене зараз 2 магазини по 45 набоїв подарунків. Но він все до нас ніяк не доїде. Ну Володимир Володимирович, приїжджайте, ми подарунки вам обов’язково передамо. Всім батальйоном".

  А боєць 92-ї бригади ЗСУ виявився більш прямолінійним: "Пожелал бы, чтоб он, падло, сдох".

  Додому бійці хочуть повернутись незабаром – з перемогою.

  Олексій Братущак, Андрій Верстюк, з Луганщини, "5 канал".

  Попередній матеріал
  "Газпром" отримає у власність найбільше підземне сховище газу Західної Європи
  Наступний матеріал
  Керівники МВС зустрілись з представниками волонтерів
  Loading...