patrioty.org.ua

Каськів вніс заставу у $600 тисяч та вийшов з в'язниці – ГПУ

  У Генпрокуратурі запевняють, що ці гроші – чергове свідчення корумпованості чиновника

  У п’ятницю, 30 вересня, колишній посадовець часів Януковича Владислав Каськів у Панамі вніс заставу та вийшов на свободу. Про це повідомив заступник генерального прокурора Євген Єнін на сторінці у Facebook.

  "Каськів таки вніс заставу та вийшов з в'язниці. Двічі на тиждень він зобов'язаний відмічатися в поліцейському відділку, а його пересування обмежене містом Панама-сіті", – зазначив Єнін.

  "Це триватиме певний час поки панамські влади (непідконтрольні московському режиму і геть не бананові, як це спочатку уявляв Каськів) не завершать процедуру екстрадиційноі перевірки", – додав заступник генпрокурора.

  Він також наголосив: "Ці 600 тис дол. США – чергове свідчення корумпованості чиновника, який усіляко відтягує спілкування з представниками українського слідства".

  Наразі невідомо, чи потрапить під арешт майно Каськіва в Панамі. "Після того як ми з'ясуємо весь перелік рухомого чи нерухомого майна, яке знаходиться у власності Каськіва або пов'язаних з ним людей на території Панами, ми визначимося – вимагати арешту майна або внесення застережень щодо можливості відчуження того чи іншого майна в Панамі", – розповів Єнін в інтерв’ю виданню DT.ua.

  "Якщо ми намагаємося щось заарештувати, то ми повинні розуміти, що всі витрати, пов'язані з цим, будуть покладені на нашу державу. Потрібно зробити все мудро, щоб уникнути зайвого навантаження на український бюджет", – додали у ГПУ.

  Нагадаємо, 9 вересня суд Панами ухвалив рішення про арешт Каськіва строком на 40 діб. Наступного дня Владислав Каськів попросив у Панами політичного притулку. А вже 12 вересня у Панамі знайшли нерухомість Каськіва на 500 тис. євро.

  За словами радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка, Каськів – надзвичайно важливий свідок злочинів режиму Януковича.

  Попередній матеріал
  Геращенко оприлюднила список "шпигунів", які завинили тим, що вони українці
  Наступний матеріал
  Парубій порушив питання про введення візового режиму з РФ
  Теги:
  Loading...

  У Панамі знайшли нерухомість Каськіва на 500 тис. євро

  Каськів попросив у Панами політичного притулку – ГПУ

  Заступник Луценка: Скороченої процедури екстрадиції Каськіва до України не буде

  Суд Панами ухвалив рішення про арешт Каськіва – ГПУ