Геращенко//Погляд//19,07,16 5 канал

Геращенко оприлюднила список "шпигунів", які завинили тим, що вони українці

  Напередодні стало відомо, що українського журналіста у Москві звинуватили у "шпигунстві"

  Перший віце-спікер ВР та представник гуманітарної групи у Мінську Ірина Геращенко заявила, що так звані "шпигуни" від РФ насправді винні лише у тому, що мають український паспорт та є українцями. Про це вона написала на сторінці у Facebook.

  "Список "шпигунів" від РФ. Представник ООН Юрій Супрун (слава Богу, витягли з полону ОРДО недавно), 73-річний Юрій Солошенко (відпустили після півторарічного знущання і російських тюрем, був арештований, коли приїхав у РФ на приватне запрошення колишніх колег - тепер полювальників на живих українців), Ігор Козловський, знаний історик і релігієзнавець, літня людина, майже рік за "шпигунство" утримується в ОРДО, Євген Панов, за дивних обставин затриманий у Криму і звинувачений в терорі і шпигунстві, тепер Роман Сущенко, який останні років 10 жив у Парижі, щодня передаючи новини в Укрінформ. А ночами, за версією ФСБ, працював Штірліцем , шпигував на користь " нормандськоі четвірки", – перелічила Геращенко неповний список тих, хто нібито є "українськими шпигунами".

  Вона зазначила: "Мабуть, це абсурд, сталінізм, шизофренія, якою захворіла ціла країна. Всі ці "шпигуни" винні лише в одному - в них український паспорт і вони українці".

  Як повідомляв 5.ua, 30 вересня в Москві неправомірно затримали власного кореспондента "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка. Згодом у РФ вирішили, що той є працівником Головного управління розвідки Міноборони.

  Попередній матеріал
  У ФСБ назвали затриманого журналіста "полковником української розвідки" – "Укрінформ"
  Наступний матеріал
  Каськів вніс заставу у $600 тисяч та вийшов з в'язниці – ГПУ
  Теги:
  Loading...

  "Шокована новиною": Геращенко вимагає реакції світової спільноти на затримання українського журналіста в РФ

  У Москві потайки затримали українського журналіста: чоловік перебуває у "Лефортово"

  Керівники "ДНР" страждають на "шпигуноманію" - Тимчук

  Розслідування: як Росія маскує своїх шпигунів