Канадський інструктор, який воює в Сєвєродонецьку, дав поради цивільним, що робити при обстрілах

Боєць Інтернаціонального легіону Антон Shark 5 канал
Армієць Інтернаціонального легіону при ГУР Антон Shark також дав пораду, що робити, якщо людина заціпеніла через паніку  

У програмі "Час: Online" з Марією Скібінською на "5 каналі" боєць Інтернаціонального легіону при Головному управлінні розвідки Міноборони України Антон із позивним "Shark – Акула" дав поради, що робити якщо потрапив під ворожий обстріл.

"Номер один – це ніколи не перебувати біля вікон. Якщо є можливіть, одразу біжіть у підвал. Якщо це на вулиці, на відкритому просторі, треба одразу лягти, голову прикрити. А в ідеалі знайти собі якусь яму, де можна лягти нижче рівня поверхні", –каже канадець.

Також армієць Інтернаціонального легіону при ГУР Антон "Shark" дав поради, як побороти заціпеніння, яке може статися з переляку через обстріли.

"Найголовніше – це не панікувати. Якщо вже сталася паніка, я скажу рекомендацію, якої мене вчили в канадській армії. Це називається tactical breathing. Коли людина панікує, найголовніше – просто дихати. Глибоко чотири рази вдихнути і видихнути – і одразу людина опановує себе і можна нормалізувати ситуацію. І потім вже вирішувати куди цій людині бігти і що робити", – говорить армієць. 

Дивіться повний випуск "Час: Online" (від 21 червня) із бійцем Інтернаціонального легіону при Головному управлінні розвідки Міноборони України Антоном із позивним "Shark – Акула":

Антон Shark також розповів свою історію, що батько його з України, але сам Антон вже народився в Канаді. До того, як приїхати в Україну на війну, 8 років він служив в армії Канади, був страшим капралом у саперних військах і був інструктором курсу молодого бійця. І брав участь у "Іграх націй".

Армієць також пояснив, як дізнався про війну в Україні та чому вирішив приїхати її захищати.

"Мої родичі з Чернігівської області з маленького села Любеч. І я одразу від них дізнався, коли моя тітка і брати були в бункері. Так, я виріс в Канаді, але з дитинства приїжджав сюди до родичів в Україну. І найприємніші моменти мого дитинства були в Україні. Тому я відчував, що це мій обов'язок захищати свою Батьківщину", – каже боєць.

Армієць також розповів, яка мотивація бійців Інтернаціонального батальйону, чому вони приїздять на війну в Україну, ризикуючи життям.

"Про канадців, американців і британців можу сказати, що вони всю свою історію підтримували слабких. І мої одногрупники (з легіону – ред.), вони побачили, що коїться в Україні і вони захотіли допомогти. Тому вони сюди приїхали. І вони також почули мою історію – і ще краще тепер воюють", – пояснює армієць Інтернаціонального легіону при ГУР.

Ми ж хочемо нагадати, що українці – це не жертва в цій війні. Перші дні війни ми "сам на сам" опинилися із "другою армією світу" і дали гідну відсіч, а зараз впевнено йдемо до перемоги.

Водночас ми, звісно, вдячні всім іноземцям, які приїхали в Україну боротися із російською навалою.

Попередній матеріал
Боєць Інтернаціонального легіону при ГУР розповів, за якої умови було б швидко звільнено Херсон, Донецьк і Луганськ
Наступний матеріал
"Електрокар – це насправді, як IPhone": чи спричинить паливна криза в Україні бум екотранспорту – Омелян
Loading...