Камери відеоспостереження запобігатимуть лісовим пожежам на Дніпропетровщині

  Камери відеоспостереження відтепер запобігатимуть лісовим пожежам на Дніпропетровщині. Нову апаратуру презентували в обласному центрі.
  Одна камера дозволяє ліснику наглядати за угіддями в радіусі 20 кілометрів від місця її розміщення. Кажуть - це допоможе виявляти пожежу на ранньому етапі. Наразі встановили шість відеокамер, ще 11 - розмістять до кінця літа. Коштує прилад 60 тисяч гривень, але він того вартий - кажуть фахівці. Адже лише торік, за офіційними даними, в області згоріло 500 гектарів лісу, за неофіційною ж інформацію – у два з половиною рази більше.

  Василь Клешня, начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства: "Камери відеоспостереження дуже ефективна річ і на сьогодні… значно швидше можна буде виявите початок пожежі і її вчасно локалізувати".

  Юрій Бруцький директор Новомосковського військового лісгоспу: "Дана камера обертається на 360 градусів, вона приближує даний об’єкт чи знімок на моніторі, де чітко видно очаг возгорання… Дана система сигналізує і показує чітко в якому кварталі сталася пожежа".

  Попередній матеріал
  Центр Афін після протестів буквально потопає у смітті
  Наступний матеріал
  Міжнародний трибунал ООН передав Лівану обвинувальний акт
  Теги: