Фото Андрія Кравченка

Кабмін затвердив розширений санкційний список "Савченко-Кольченко"

  Затвердити і визначити терміни дії обмежень має РНБО

  Кабінет міністрів затвердив оновлений перелік росіян, які підпадають під санкції через свої протиправні дії щодо громадян України, зокрема Надії Савченко, Олега Сенцова і Олександра Кольченка.

  Як зазначається в урядовому розпорядженні №574, рішення прийнято у зв'язку з винесенням судовими органами Російської Федерації незаконних обвинувальних вироків, здійсненням інших протиправних дій стосовно громадян України, а також на виконання низки законодавчих актів України.

  Список передали на розгляд Раді національної безпеки і оборони України, яка і має визначити терміни дії обмежень та поінформувати зазначених небажаних персон. Імен, на які поширюватимуться санкції, поки що не оприлюднюють, але йдеться передусім про російських суддів, бо рішення поповнити санкційні ряди пов'язане з незаконними вироками, які останнім часом виносили так звані cуди Російської Федерації стосовно українських політв'язнів.

  Водночас Міністерство закордонних справ має ознайомити з цим списком компетентні органи Європейського Союзу та США, для того щоб там також запровадили обмеження щодо зазначених осіб.

  Нагадаємо, наприкінці травня президент ввів у дію рішення РНБО про санкції проти російських пропагандистів. У перелік потрапили 17 громадян РФ.

  Попередній матеріал
  Винищувачі НАТО перехопили російський військовий літак над Балтійським морем
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: Вночі бойовики півгодини обстрілювали Новоолександрівку з важкої артилерії
  Теги:
  Loading...

  Геращенко: РФ звинувачує Україну в усіх смертних гріхах, аби зняти з себе санкції

  ЄС запровадив санкції проти двох російських громадян

  Санкції з Росії не можуть зняти одночасно – Зеркаль

  Порошенко запропонував посилити санкції проти Росії в разі погіршення ситуації на Донбасі

  Санкції проти окупованого Криму підтримали країни-кандидати на членство у ЄС

  5 канал - трансляція наживо