Кабмін віддасть армії і Нацгвардії зекономлені на виборах 575 млн.

  Кабінет міністрів України спрямовує 575 мільйонів гривень, зекономлених від проведення виборів Президента України в один тур, на фінансування Збройних сил України і Національної гвардії. Про це на засіданні уряду в середу, 11 червня, повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк – повідомляє сайт КМУ.


  Глава уряду поінформував, що 10 червня до Кабінету міністрів України звернувся Президент України з пропозицією щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет": "У зв'язку з тим, що вибори пройшли в один тур, у нас, фактично, йде економія використання коштів на проведення виборів Президента України".

  Прем’єр-міністр зазначив, що згідно з остаточними розрахунками Центральної виборчої комісії, обсяг зекономлених коштів сягає 575 мільйонів гривень: "Це той обсяг, який ми можемо відправити на армію". За його словами, Міністерство фінансів підготувало відповідні зміни до Держбюджету.

  Нагадаємо, раніше Петро Порошенко запропонував віддати 600 мільйонів гривень, що мали використати для організації другого туру перегонів, на покращення озброєння військових та їхнього захисту. Відповідне повідомлення було оприлюднене на сайті голови держави.

  Попередній матеріал
  Активісти зі Львова везуть бійцям АТО спорядження, зібране коштом місцевих громад та підприємців
  Наступний матеріал
  На Донбасі не працює десять лікарень, у Слов'янську та Краматорську утруднена робота "швидких"