5.ua

Активісти зі Львова везуть бійцям АТО спорядження, зібране коштом місцевих громад та підприємців

  Зі Львова на Схід країни – у зону антитерористичної операції – виїхали з десяток активістів. Міліціонерам та військовикам вони везуть засоби захисту, які придбали за благодійні пожертви місцевих мешканців та бізнесменів.


  Загалом вдалось купити більше півсотні бронежилетів, а ще прилади нічного бачення, біноклі, засоби індивідуальної гігієни та медикаменти.

  За словами одного із організаторів, до акції долучилися цілі громади, а підприємці приносили ті чи інші потрібні речі. "Це ми передаємо на звернення – не називаючи частин – Збройних сил України і працівників МВС з Львівської області, які дислокуються на Сході" – зазначив чоловік.

  Також, задля підняття морального духу вояків, активісти передають їм листи від учнів місцевих шкіл. В них діти дякують борцям за збереження миру в країні.

  Активіст Борислав Леськів розповів: "Малюнки вийшли дуже наївні, але дуже щирі, приємні… Там без імен написано – "кльовому солдату", "кльовому стрільцю", діти пишуть і вкладають прості, але дуже щирі емоції".

  Маршрут поїздки організатори не повідомляють задля безпеки, лише зазначають: придбане обладнання передадуть військовим на Харківщину та до Луганська.

  Попередній матеріал
  51-ша Володимир-Волинська мехбригада повернулась на Донбас
  Наступний матеріал
  Кабмін віддасть армії і Нацгвардії зекономлені на виборах 575 млн.