facebook / Сергій Костинський

Кабмін виділив кошти кримськотатарському каналу ATR - Мінінформполітики

  Каналу нададуть фінансування на оплату послуг супутникового зв'язку та частини заборгованості

  Уряд ухвалив постанову, яка передбачає надання фінансової підтримки кримськотатарському каналу ATR. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики України на сайті відомства.

  "Відповідно до постановою фінансована підтримка надається на оплату послуг супутникового зв'язку та частини заборгованості за такі послуги, що утворилися з лютого 2014 року, оренду та придбання телевізійного обладнання, оренду приміщень, оплату послуг з використання та придбання об'єктів авторського права", - йдеться у повідомленні.

  "Сподіваюся, що така допомога стане підтримкою існування єдиного в світі кримськотатарського телеканалу ATR, який оперативно і об'єктивно подає новини та розповідає про історію, музику і культуру кримських татар", - наголосив Стець.

  Як повідомляв 5.ua, що в ході засідання, 10 березня 2016 року, Міністр інформаційної політики України виніс пропозицію про виділення коштів кримськотатарському каналу ATR. Після спільної роботи з Міністерством соціальної політики України постанова була повторно винесена на засідання Уряду та одноголосно підтримана. Тоді Прем'єр-міністр України доручив Міністерству фінансів України, Міністерству інформаційної політики України та Міністерству соціальної політики України виділити 5 млн грн на оплату боргу кримськотатарського телеканалу ATR перед шведською компанією SES ASTRA AB (супутник Astra A4).

  Попередній матеріал
  "Бурштинова лихоманка" - правоохоронці об'єднають зусилля
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: Найгарячіше на Донецькому напрямку - бойовики з 82-мм і 120-мм мінометів стріляли по Авдіївці
  Теги:
  Loading...

  Ресторан кримськотатарської кухні оголосив благодійну акцію збору коштів для ATR

  Муждабаєв заявив про можливе закриття ATR

  Окупанти масово проводять обшуки у журналістів та організаторів блокади Криму - ATR

  Окупанти готують "стихійну" акцію проти блокади Криму - ATR

  Колишнього оператора ATR окупанти засудили до двох років умовного терміну

  Кримськотатарські журналісти записали звернення до українських та закордонних колег