Урядовий портал

Кабмін схвалив експортну стратегію України до 2021 року

  Документ складається з трьох частин, зокрема і дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі

  Уряд затвердив експортну стратегію України до 2021 року. Вона має на меті забезпечити зростання експорту та збільшення у ньому частки продукції з високою доданою вартістю. Таке рішення ухвалили на засіданні Кабміну в середу, 27 грудня, передає УНІАН.

  "Це документ, який формує орієнтири для створення міжнародних ланцюгів доданої вартості, які будуть вигідні національним виробникам", – пояснив перший віце-прем'єр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

  Документ складається з трьох частин: дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі та відповідного плану дій, секторальних та крос-секторальних стратегій, а також синхронізації всіх стратегій у єдиний документ, відзначила торговий представник України Наталія Микольська.

  Як стало відомо, стратегія передбачає визначення найбільш перспективних ринків для українського експорту, на які будуть спрямовані першочергові зусилля уряду.

  "Експортна стратегія визначає перелік ринків, які є найперспективнішими для розвитку українського експорту. Ми хочемо ефективно використовувати наявні ресурси та обирати правильні інструменти для роботі з ними", – розповіла Микольська.

  За її словами, основними цілями стратегії будуть диверсифікація експорту, підвищення конкурентоспроможності малого і середнього бізнесу, а також професіоналізація навичок експортерів.

  Нагадаємо, за даними Кабміну, у 2017 році український експорт збільшився на 20%

  Попередній матеріал
  Другий за місяць: російський супутник не виходить на зв'язок
  Наступний матеріал
  Політв'язню Балуху стало зле просто під час судового засідання
  Loading...