Фото telegraf.com.ua

Кабмін розробляє програму осучаснення пенсій – Розенко

  Розмір мінімальної пенсії цього року підвищать ще раз – з 1 грудня

  Кабінет Міністрів України планує підвищити середній розмір пенсій у жовтні-листопаді 2016 року. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, повідомляє прес-служба уряду.

  "Ми розробляємо програму осучаснення пенсій. Адже пенсії від 1300 грн до 3000 грн не підвищувалися останні 3-4 роки. Ми зараз шукаємо ресурс для того, щоб з жовтня-листопада провести осучаснення для цих категорій громадян", – наголосив міністр.

  За словами Розенка, весь додатковий ресурс, який дає економіка, уряд спрямовує на підвищення соціальних стандартів, у тому числі пенсій.

  "Як тільки ми отримали додатковий ресурс, одразу прийняли рішення, що розмір мінімальної пенсії буде підвищений двічі протягом року – з 1 травня 2016 року і з 1 грудня 2016 року. Більше того, з 1 грудня підвищення відбудеться не на 5%, як планувалося раніше, а на 10%", – зазначив він, додавши, що за попередні два роки соцстандарти підвищувалися лише раз.

  Крім того, Розенко нагадав, що з 1 липня було скасовано оподаткування пенсій для більш ніж 300 тисяч пенсіонерів. Щодо оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів, віце-прем’єр зауважив, що ця програма діє до кінця 2016 року. "Якщо ми побачимо, що фінансовий стан Пенсійного фонду дає нам можливість відмовитися від цієї програми, ми це зробимо", – підкреслив він.

  Нагадаємо, раніше депутати ВР скасували оподаткування пенсій нижче 10740 грн та збільшили на надвисокі.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала на хабарі одного з керівників фітосанітарної інспекції Одещини
  Наступний матеріал
  ГУР: Бойовики застрелили російського офіцера, аби не йти в розвідку
  Теги:
  Loading...

  Екс-генпрокурор України у суді домігся суттєвого збільшення пенсії

  Верховна Рада скасувала податок на пенсії

  Уряд відмовився відновити пенсії для 360 тис. "переселенців"

  Розенко: Пенсії будуть виплачені вчасно попри важке становище Фонду