Презентація національного проєкту "Дія"
Презентація національного проєкту "Дія" "5 канал" / Евеліна Михайленко

Кабмін підготував серіал для підвищення цифрової грамотності українців (оновлено)

Читайте по-русски
За результатами дослідження уряду, 53% українців не мають навіть середнього рівня цифрової грамотності

Уже з наступного року українців навчатимуть цифровій грамотності. Національний проєкт "Дія" запустять 21 січня. Відповідну програму представили прем'єр-міністр Олексій Гончарук спільно з віцепрем'єр-міністром, міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим.

Як передає кореспондентка "5 каналу" Єва Ніколашвілі, у відомстві, зокрема, вважають, що програма стане початком цифрового прориву України. Метою такого проєкту є підняття рівня цифрової грамотності громадян.

За результатами соціологічного дослідження, яке провів уряд, близько 53% українців перебувають нижче позначки середнього рівня у питаннях цифрової грамотності.

Навчання буде проходити як у режимі онлайн, так і офлайн. Кабмін планує 2020 року відкрити відповідні освітні хаби. Також для бажаючих будуть курси, утім в ексклюзивному форматі – в уряді підготували для українців освітній серіал. Замість рівнів – сезони, а замість уроків – освітні серії. Таких серіалів буде три – для простих людей, вчителів та серіал цифрової безпеки дітей. Їх ведучими стали українські зірки.

Гончарук сказав: "Справа цифрової грамотності населення – одна із стратегічно важливих завдань, яка сьогодні стоїть перед нашим суспільством. Це одна з ознак конкурентноздатності нашого суспільства, країни у світовому контексті".

А міністр цифрової трансформації Михайло Федоров додав: "У наступному році ми будемо масштабно відкривати освітні хаби по Україні офлайн і онлайн, де кожна людина зможе реалізувати своє право на безкоштовну цифрову оствіту. Я думаю, за кілька років ми дійдемо до кожного містечка, селища".

Нагадаємо, нещодавно уряд презентував першу послугу, яку можна буде отримати без участі чиновника.

Попередній матеріал
У Дніпрі відкрили соціальну кав'ярню "Горизонталь", яка допоможе утримувати притулок для жінок – сюжет
Наступний матеріал
Україна викреслила трьох ексберкутівців зі списку на обмін – адвокат
Loading...