ID-паспорт
ID-паспорт fakty.ua

Із осені 2017 року ID-картки видаватимуть одразу з електронним цифровим підписом – Гройсман

  До кінця року в Україні запрацює MobileID

  З осені розпочнеться видача внутрішніх паспортів у вигляді ID-картки одразу з електронним цифровим підписом (ЕЦП). Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на сторінці у Facebook.

  "Широкому поширенню електронних послуг сприяє забезпечення українців надійними засобами електронної ідентифікації. Поки що в Україні таким засобом є електронний цифровий підпис (ЕЦП). Тож я порадив би усім українцям, які ще не мають ЕЦП, оформлювати його. З осені розпочнеться видача внутрішніх паспортів у вигляді ID-картки одразу з електронним цифровим підписом (ЕЦП), а до кінця року в Україні запрацює MobileID (ЕЦП на SIM-картці)", – повідомив Гройсман.

  Прем'єр також наголосив, що впровадження електронних послуг – один із пріоритетів уряду. Так, до кінця року планується запровадити ще низку онлайн-сервісів. Зокрема, реєстрація дитини та шлюбу онлайн. За словами Гройсмана, наразі найбільшою популярністю користується електронна послуга з відкриття ФОП. Так, за допомогою онлайн-сервісу вже відкрито 1211 ФОП.

  Як повідомляв 5.UA, українці зможуть їздити до Туреччини за ID-картками.

  Попередній матеріал
  На Волині СБУ упіймала поліцейського на хабарі у 130 тис. грн
  Наступний матеріал
  Омелян: Коли Ryanair скасував рейси з України, МАУ зменшила свою лоукост-пропозицію втричі
  Loading...

  Яценюк вручив перші ID-паспорти 16-річним українцям

  Українські підлітки почали безкоштовно оформляти ID-картки

  Міграційна служба обіцяє з 11 січня оформлювати нові ID-паспорти