5.ua

Івано-Франківську ОДА вуличні протестувальники взяли штурмом [відео]

   

  Однак мітингарям вдалося прорватися через охорону, зламали вхідні двері та проникли всередину. Зносили вікна та дзеркала. У приміщенні силовики застосували проти протестувальників сльозогінний газ. Однак, не дивлячись на це пікетувальники витіснили з будівлі міліцію і розмістилися на 5-ти поверхах адмінбудівлі. Тим часом, у кабінеті губернатора Прикарпаття активісти не застали. Натомість, створили загони самооборони, збудували в приміщенні та на вулиці перед ОДА барикади і чекають на створення Народної ради. Кореспонденти «5 каналу» говорять, що ніхто з пікетувлаьників чи силовиків не постраждав.

  Активіст: «Дуже сильний запах газу. Мені неприємно я надів маску».

  Ірина активістка: «Горло і ніс - неможливо було дихати. Нічого не було видно. Зразу ми зайшли і пустили цей газ».

  Перший активіст: «Захоплення влади народом. Це було потрібно давно. Наша влада - ніщо. Народ є влада. Це є єдиний вихід з ситуації і тому ми змушені.»

  Другий активіст: «Кабінети закриті, людям ніхто не буде заважати працювати. Захоплення кабінетів немає ж мародерства не було на поверхах».

  Олександр Левицький, депутат Івано-Франківської обласної ради: «Обласна рада пропонує спільно з Тернопільською та Львівською рада синхронізувати дії і провести завтра позечергову сесію, аби вирішити подальші дії».

  Попередній матеріал
  Тягнибок підтвердив інформацію, що Сухий залишив фракцію ПР [відео]
  Наступний матеріал
  Черкаси підраховують збитки від штурму ОДА
  Теги:
  Loading...