Черкаси підраховують збитки від штурму ОДА

  Черкаси підраховують збитки від штурму обласної державної адміністрації, що стався напередодні. Працівники установи о восьмій ранку вийшли на роботу до розтрощеної установи.

  Розбиті меблі, техніка, вікна, знищені документи. Міліція та прокуратура відкрила кримінальні провадження. Напередодні, сотня активістів взяла штурмом адміністрацію, однак за кілька годин, уже вночі прибув загін із кількох сотень міліціянтів і будівлю звільнили. Нині обидві сторони заліковують рани, за офіційною інформацією, постраждали восьмеро силовиків і з десяток протестувальників, однак у лікарні активісти залишатися не забажали. У нейрореанімації нині перебувають лише правоохоронці та 20-річна студентка-еколог, на яку скинули вазон з четвертого поверху. Її стан медики оцінюють як тяжкий.

  Олександр Федорук, головний лікар Третьої міської лікарні: «Стан хворої залишається тяжкий, вона в комі, але стабільний. Обнадьоживающим є те, що стан стабільний, але лікування буде тривалим і інтенсивним».

  Віталій Кравченко, начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Черкаській області: «Спочатку зірвали головний убор, потім відірвали лівий пагон, потім хтось з нападаючих наніс удар в грудну клітину, потім почалась штовханина».

  Сергій Іванов, в.о. прокурора м. Черкаси: «До єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено дані про вчинені злочини передбачені ст.. 294 стю 1 ККУ це масові заворушення, ч.2 ст.341 ККУ це захоплення державних споруд, ч.2 ст. 345 ККУ це погроза або насильство стосовно працівника правоохоронного органу».

  Активіст: «Я думаю ми ще будемо атакувати, для того, щоб знищити оце, не можуть бути донецькі отут керівниками».

  Попередній матеріал
  Івано-Франківську ОДА вуличні протестувальники взяли штурмом [відео]
  Наступний матеріал
  ВАСУ відмовив опозиції у відкритті провадження щодо голосування у ВР 16 січня
  Теги:
  Loading...