Італійський історик презентував свою книгу про Голодомор 32-33 років

  Голодомор в Україні очима італійскьих дипломатів. В Києві презентували чергове видання про події 32-33 років. Цього разу автором книги "Листи із Харкова" виступив італійський історик Андрео Граціозі.
  Протягом двадцяти років він збирав архівні документи про голод на території радянської України. Зокрема видання містить листи італійських диломатів , в яких автори намагалися розповісти Європі про геноцид в Україні. Вчені кажуть, саме книга "Листи із Харкова" допоможе заповнити білі плями в українській історії. Вітчизняне МЗС вже планує перекласти книгу на всі мови світу, адже такий крок сприятиме визнанню тих подій - актом геноциду.

  Андрео Граціозі, італійський історик: "Як тільки-но я виявив ці історичні листи, то зрозумів , що вони дуже важливі , як для України так і для Росії. Мільйони людей стали жертвами штучного голоду , а правда про ці страшні події замовчувалася протягом десятиліть. Тому сьогодні ця книга має достукатися не лише до українців ,а перш за все до європейців. Щоб весь світ визнав трагедію 32-33 років минулого століття Геноцидом".

  Володимир Огризко, міністр закордонних справ: "І нам справді сьогодні час говорити цю правду, говорити правду власному народу, говорити правду світовій спільноті. З`ясувалося, що в світі про це майже нічого не знають, а з другого боку в світі у нас дуже багато друзів".
  Попередній матеріал
  До Києва з гастролями приїхав Львівський театр ім. Леся Курбаса (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  У Пхеньяні виступає оркестр філармонії Нью-Йорка
  Теги:
  Loading...