Ірина Луценко: стан екс-міністра набагато гірший, ніж твердить ГПУ

  Стан Юрія Луценка набагато гірший, ніж про це повідомляє Генпрокуратура. Про це 5 каналу заявила дружина екс-міністра внутрішніх справ, Ірина Луценко.

  За її словами, саме через це слідчі не допускають ані її, ані адвоката до чоловіка у лікарню. Вона вимагає від ГПУ дозволу на цю зустріч, уже подала відповідну заяву. Але слідчий під час зустрічі з дружиною Луценка відмовився задовольняти її вимогу. Він послався на те, що потрібен дозвіл лікарів. Натомість, слідчий попросив Ірину Луценко вмовити чоловіка припинити голодування - стверджує дружина екс-міністра. За її словами, Генпрокуратура порушує її законне право, як захисника, щоденно та безперешкодно зустрічатися з чоловіком.

  Ірина Луценко: "Це ще більше викликає у мене непорозуміння - чому вони не хочуть, щоб я його відвідала, в чому причина? На мою думку, Юрин стан набагато гірший, ніж вони хочуь це показати, приглажуючи свої ці повідомлення прес-службою прокуратури, тільки цим. Вони прекрасно розуміють, і я це Бойченко скзала - ви б побачили обличчя Луценко після вчорашнього, коли всі ці токсини у нього вилізли на обличчі - Ющенко відпочиває просто".

  Попередній матеріал
  Паніка в Римі через пророцтво про землетрус
  Наступний матеріал
  МВС: провокації у Львові влаштувала "Свобода", жодних груп з півдня не було
  Теги:
  Loading...