O.Torvald

"Інформаційний солдат": Лідер О.Torvald висловився про учасницю РФ на Євробаченні-2017

  Фронтмен гурту О.Torvald назвав представницю від Росії на Євробаченні-2017 Юлію Самойлову "інформаційним солдатом"

  Лідер гурту О.Torvald Женя Галич, який представлятиме Україну на пісенному конкурсі, назвав майбутній виступ російської учасниці на Євробаченні-2017 "абсолютно геніальним ходом спецслужби Російської Федерації", повідомляє ТСН.

  "Коментувати цю ситуацію безглуздо, я хочу закликати всіх людей, у кого буде свербіти сказати щось, будь що, умовно кажучи. Потрібно пускати, не потрібно пускати, навіть коли пустимо чи не пустимо, робити якійсь коментарі та бути обережними. Через те, що війна - інформаційна, і Юля - інформаційний солдат", - прокоментував артист свою позицію щодо Самойлової.

  Нагадаємо, українські організатори "Євробачення–2017" не мають повноваження заборонити в'їзд конкурсантці з Росії Юлії Самойловій. Про таке в ексклюзивному коментарі 5.UA заявила заступник директора "Першого національного" Анна Бичок.

  "В'їзд їй поки що ніхто не забороняв. Листи не надали. Це вирішують певні державні інституції щодо перетину кордону чи ще якихось зауважень, застережень. Ми ж мовник-організитор, ми взагалі не впливаємо. І ми приймаюча сторона. Ми приймаємо, організовуємо шоу. І ми таких вердиктів точно не виносимо", – сказала представник оргкомітету конкурсу.

  Проте у СБУ заявили, що закон має бути для всіх один. Керівник Служби безпеки України Василь Грицак вважає, що представниця Росії на Євробаченні-2017 Юлія Самойлова не має права в'їжджати до України через те, що вона відвідувала з концертом Крим після анексії півострова.

  Попередній матеріал
  Штайнмаєр заступає на посаду президента Німеччини
  Наступний матеріал
  МВФ виключив питання надання Україні траншу з порядку денного 20 березня

  Організатори "Євробачення" сказали, чи дозволить Україна в'їзд росіянці Самойловій

  Названі вже всі учасники "Євробачення-2017"

  "Закон повинен бути один для всіх": Клімкін прокоментував участь російської співачки у "Євробаченні-2017"

  "Євробачення-2017": СБУ перевірить учасницю від Росії

  Росія обрала представника для "Євробачення-2017" – співачка виступала в окупованому Криму

  Австралія розсекретила свого представника на "Євробаченні-2017"