Ілля Кива
Ілля Кива 5.ua

Ілля Кива про ЛГБТ-спільноту: "Надто чоловіки перетворились у жінок"

Лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива в ефірі програми "Рандеву" розповів про своє ставлення до ЛГБТ-спільноти та про те, чи будуть до його партії входити жінки

В ефірі програми "Рандеву" на "5 каналі" лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива розповів, чи будуть до його партії входити жінки. 

"Жінка – це невід'ємна частина сьогоднішнього суспільства з чіткою позицією не тільки матері, на жаль. Але цього вимагає час – надто слабкими стали чоловіки, і це правда. Надто чоловіки стали безрукими та беззубими, надто чоловіки перетворились у жінок, тому жінки беруть на себе ось це ярмо тягнути на собі ношу політики, праці і беруть на себе відповідальність і війни, і всього того, що відбувається, тому що в цьому випадку задача все ж таки сформувати повноцінне майбутнє. Подивіться на ось цих напівчоловіків, хотів назвати нехорошим словом, але буду стримуватись, бо зараз спілка ЛГБТ подасть на вас у суд. Демократія у нас є, але надто сильні позиції у секс-меншин в нашій країні", – зазначив Кива та додав, що, на його думку, позиція секс-меншин та ЛГБТ-спільнот – достатньо дуже агресивна.

"Покрокова позиція секс-меншин та ЛГБТ-спільнот – достатньо дуже агресивна. Ми, можливо, на сьогодні її не дуже відчуваємо на собі, але це буде через 5-10 років: сьогодні картки, завтра будуть вимагати обов'язкової присутності, потім це переміститься у дитячі садки, школи, потім ми почнемо не розділяти і не розуміти, в якому суспільстві ми ростемо... Я все-таки кажу, що Бог створив чоловіка та жінку, ми з вами можемо народжувати та давати найпрекрасніше", – сказав Ілля Кива.

Попередній матеріал
"Чорноморська кефаль у пастці": на Одещині екологи б'ють на сполох
Наступний матеріал
До України почали прибувати тисячі паломників-хасидів
Loading...

Трамп заборонив трансгендерам служити в армії США

Німецький парламент проголосував за легалізацію одностатевих шлюбів

KyivPride: як пройшов "Марш рівності-2017"