5 канал

"Телевізор 24 години на добу" – Ільченко розповів, в яких умовах у кримських тюрмах російські окупанти тримають політв'язнів

Ставились гірше, ніж до собаки, сказав утікач

У в'язниці 24 години на добу працювало телебачення з пропагандистськими програмами. Про це політв'язень Юрій Ільченко, який втік з окупованого Криму, розповів в ефірі "5 каналу".

"Ставились гірше, ніж до собаки, а крім впливу постійного фізичного, тобто биття, був дуже сильний психологічний тиск. 24 години на добу треба було спати із яскраво увімкнутим світлом. І 24 години на добу працювало телебачення з пропагандистськими програмами досить голосно. У нас не було у кожного свого спального місця. Були підібрані співкамерники так, щоб чинили на нас тиск. Політв’язнів саджали по одному у камеру (до інших в’язнів – 5.ua), потім стало їх так багато, що до нашої камери кинули ще одного в’язня – Арсена Джапарова. Звичайно, що разом нам було трохи легше, бо хоча б психологічно ми допомагали одне одному. З деякими в’язнями перетинався під час транспортування до Севастополя на різні суди, це Чийгоз, зокрема, якого я дуже поважаю", – розповів Ільченко. 

Як повідомляв 5.ua, сьогодні Ільченко заявив, що в Криму влада заводить справу на кожного, хто відмовився від російського громадянства.

Попередній матеріал
Президент Європейської Ради назвав російську версію подій у Криму неправдоподібною
Наступний матеріал
Мін’юст повторно направив Росії запит на відеодопит Януковича
Теги:
Loading...

У Криму влада заводить справу на кожного, хто відмовився від російського громадянства – політв'язень Ільченко

Ільченко: У мене в Севастополі 24 серпня 2014 року був прямий ефір про святкування Дня Незалежності

Політв'язень-утікач Ільченко розповів, що йому провели примусову психекспертизу в окупованому Криму

Кримський політв'язень-утікач Ільченко: Я для сучасної Росії – ворог народу в третьому поколінні