militaryrussia.ru

"Іхтамнєт": Росія перекинула на кордон з Україною ракетний дивізіон "Точка-У"

Крім того, помітили і мобільні радіостанції росіян, пускові установки й близько двох сотень військових РФ

Росія продовжує агресивну політику щодо України. Нещодавно на кордоні з'явився повноцінний двобатарейний дивізіон ракетного комплексу "Точка-У" з додатковим боєкомплектом виробництва РФ. Про це повідомляють волонтери-розслідувачі InformNapalm з посиланням на відкриті дані.

Як зазначається, 22 серпня в YouTube з'явився відеоролик з російським військовим ешелоном під назвою: "Волгоград. Потяг з військовою технікою".

"Детально проаналізувавши відео, волонтери міжнародної спільноти InformNapalm встановили, що ешелон із 40 платформ і вагонів перевозив 47 одиниць військової техніки і приблизно 170-200 військовослужбовців", – повідомили волонтери.

Вони також повідомили, що цей ешелон прослідував околицями Волгограда і прямував на захід – а саме до кордону з Україною.

"Підрахунок техніки та її ідентифікація вказують на те, що російське командування перекидає повноцінний двобатарейний дивізіон оперативно-тактичного ракетного комплексу "Точка-У" з додатковим боєкомплектом, засобами зв’язку та забезпечення (польові кухні та автономні електростанції)", – наголошують в InformNapalm.

Також, за словами волонтерів, найімовірніше на відео зафіксували дивізіон 464 ракетної бригади ЗС РФ (Капустин Яр, Знаменськ) чи 60 центру бойового застосування (Капустин Яр, Знаменськ)".

У складі ешелону така техніка:

  • пускові установки 9П129 (4 одиниці);
  • транспортно-заряджаюча машина 9Т218 — 4 одиниці;
  • транспортна машина 9Т238 — 4 одиниці;
  • технічна машина 9В819-1 — 4 одиниці;
  • мобільні радіостанції Р-142БМ.

/
/
/
/
/

"З огляду на те, що немає інформації про навчальні стрільби із застосуванням ОТРК "Точка-У" на маневрах "Захід-2017"», перекидання повного дивізіону з додатковими ракетами в напрямку кордону з Україною від місця постійної дислокації та основного ракетного полігону Капустин Яр – це тривожний сигнал", – зауважили в InformNapalm. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ранні морози та експрес-"бабине літо": синоптики розповіли про погоду на осінь
Наступний матеріал
"Захід-2017": Ми прораховуємо різні сценарії дій противника, включаючи наступ – Муженко