Шеврон ЗС РФ
Шеврон ЗС РФ radiosvoboda.org

Грицак назвав імена військових РФ, які входили до бригади Агєєва

У бригаді Агеєва було щонайменше 15 російських військових

До складу бригади російського військовослужбовця Віктора Агеєва входили ще, як мінімум, 15 російських військових. Про це повідомив голова СБУ Василь Грицак на брифінгу 22 липня 2017 року, передає УНІАН.

Грицак нагадав, що 24 червня 2017 року на Луганщині розвідники ЗСУ виявили диверсійно-розвідувальну групу (ДРГ) так званої "4-ої окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу "ЛНР".

"Під час бою два бойовика були знищені, чотири особи взяті у полон. У складі розвідгрупи – два громадянина РФ. Це кадрові офіцери Збройних сил Російської Федерації: капітан (Олександр – Ред.) Щерба – вбитий, і контрактник збройних сил Російської Федерації (Віктор) Агєєв – взятий у полон", – сказав Грицак.

За його словами, у березні 2017 року Агєєв підписав контракт на проходження служби у складі російських окупаційних військ на Донбасі.

"Встановлено, що, окрім Щерби та Агєєва, у складі тільки однієї розвідувальної роти так званої "четвертої бригади 2-го армійського корпусу "ЛНР" воюють, як мінімум, 15 громадян Російської Федерації, так звані "іхтамнєт"... Показово, що у цьому підрозділі майже усі командні пости займають кадрові та контрактні військовослужбовці ЗС РФ", - додав Грицак.

Голова СБУ також назвав прізвища цих російських військових. Зокрема, до складу зазначеної "4-ї бригади" входять начальник розвідки цієї бригади, майор збройних сил РФ Сергій Данілов (позивний "Мангуст"), командир розвідроти Олексій Калугін (позивний "Калуга"). Розвідувальна рота 4-ї омсбр згідно зі штатом має 72 особи, за списком – 63, з яких, як мінімум, 15 громадян РФ.

За словами Грицака, серед росіян, окрім Агєєва, Щерби, Данілова і Калугіна, встановлені імена Володимира Архіпова (позивний "Тайга"), Валерій Карасєв ("Карась"), Анатолій Кандауров ("Веселый"), Михайло Хилько ("Скіф"), Ігор Стрижевський ("Стриж"), а також Олександр Бублєєв, Андрій Букрєєв, Олександр Демченко, Сергій Капітоненко, Юрій Лісіцин, Антон Нечайка, Олександр Петров та Микола Ширина.

"Все це також підтверджується показами захопленого в полон військовослужбовця збройних сил РФ Агєєва", – наголосив Грицак. На брифінгу було продемонстровано відео, де Агєєв підтверджує цю інформацію, а також його документи. Також встановлено, що до складу 1-го розвідувального взводу 4-ї омсбр входять його командир Олександр Мельниченко (позивний "Негр"), Володимир Сигонін ("Местный"), Костянтин Нестеренко ("Фантом"). До складу 2-го розвідувального взводу входять Костянтин Лебеденець, Микита Куєвський. До складу 3-го розвідувального взводу входять командир Станіслав Полєтаєв ("Татлєр") та Олександр Головатенко ("професор").

Дивіться також фотогалерею за темою:

Черговий доказ "іхтамнєт": у зоні АТО виявили схрон боєприпасів з РФ – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Полтавщині археологи відкопали скіфське золото й унікальні амфори – фото
Наступний матеріал
СБУ викрила фірму, що співпрацювала зі шпигунами терористів
Loading...

На Дніпропетровщині прощалися із армійцем, який загинув біля Красногорівки в бою із ворожою ДРГ

На два фронти: У Сирії воюють понад 500 найманців РФ, що брали участь у війні на Донбасі

Голова СБУ: У травні голова РФ розкритикував Суркова за провал операції з дестабілізації в Україні

Грицак: У Гаазький суд передані тисячі сторінок доказової бази того, що РФ фінансує тероризм

"Влучним вогнем відправив у пекло одразу двох бойовиків": у штабі АТО розповіли, як ЗСУ відбили наступ ворожої ДРГ

Напад на Красногорівку вчинили російські військові – кореспондент з місця подій