Школярі Київ
Школярі Київ 5 канал

Гриневич розповіла, в яких випадках дітей зараховуватимуть до школи не за місцем реєстрації

Школи з нового навчального року зобов'язані зараховувати першачків незалежно від рівня їхніх знань

Як відомо, починаючи з наступного навчального року дітей до шкіл в Україні будуть зараховувати за територіальним принципом. Проте, як наголосила міністр освіти та науки Лілія Гриневич, – школу все одно можна пізніше змінити. Один із таких випадків, вона навела у ефірі "1+1", передає ТСН.

"Якщо, наприклад, ваша дитина має унікальні фізико-математичні здібності і це виявиться впродовж навчання у початковій школі, ви можете – вже за конкурсом – вступати до п'ятого класу в спеціалізовані школи із поглибленим вивченням предметів", – зазначила міністр.

Зі слів Гриневич, батьки також можуть від самого початку віддати своїх дітей до навчальних закладів не за місцем реєстрації, проте у випадку, якщо у цих школах будуть вільні місця.

Детальніше про те, коли прийматимуть на навчання першачків, а ще коли завершиться ЗНО і будуть випускні, дивіться у відео:

Нагадаємо, за новою ініціативою Міносвіти, школи тепер зобов'язані зараховувати першачків незалежно від рівня їхніх знань. Головна вимога – потенційний учень має офіційно проживати на території, закріпленій за школою.

Певно найхоробріші першачки: День знань у прифронтовій Авдіївці – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Досягла максимуму: ціна на нафту вперше з 2014 року перевищила $80 за барель
Наступний матеріал
На озброєння Нацгвардії поставили американські гранатомети RSRL-1
Loading...