5 канал

Гриневич розповіла про іпотеку на квартиру: "Мені треба сплачувати її до віку 65 років"

Міністр освіти і науки задекларувала 18 тисяч доларів і 200 тисяч гривень

Міністр освіти й науки України Лілія Гриневич у програмі "Рандеву" на "5 каналі" прокоментувала свою е-декларацію та 708 тисяч 708 гривень іпотеки.

"Моя декларація відкрита, як і декларації інших чиновників, тому я цифри можу зараз не повторювати, але хочу сказати, що мені вже минуло 50 років, як і моєму чоловікові. Ми працювали все життя, окрім того у нас є і була родина за кордоном. Тобто у нас були можливості, і свого часу я працювала також як консультант, працювала в багатьох проектах, де я отримувала також і як приватний підприємець кошти. Тобто пояснення для всіх моїх доходів є", – сказала Гриневич.

"І, звичайно, те що я в'язалася в цю іпотеку на квартиру. Мені треба сплачувати її до віку 65 років, тому переді мною дуже великий шлях, щоб сплатити її. Можливо, вдасться швидше, можливо, ні, немає значення. Кожен робить те, що він може. Я знаю одне, що за кожну копійку, яка в мене є, я можу прозвітувати і пояснити її походження. У мене немає вагонів готівки, якихось коштовних прикрас", – наголошує міністр.

Також Гриневич зауважила, що наразі існує дуже серйозний конфлікт між науковою і політичною чи управлінською діяльністю, якою вона зараз займається.

ЧИТАЙТЕ ПОВНЕ ІНТЕРВ'Ю: Гриневич – про свою е-декларацію, людей Табачника у Міносвіти та гендерну експертизу підручників

Попередній матеріал
Звільненого з полону полковника ЗСУ підозрюють у співпраці з бойовиками – ЗМІ
Наступний матеріал
Водіїв попереджають про ожеледиці на дорогах по всій країні

НАБУ порушило ще 7 кримінальних проваджень після перевірки е-декларацій

Перевірка е-декларацій: ГПУ вже виявила сім депутатів-сумісників

Міністр освіти розповіла, як навчатимуться діти з окупованих територій

У НАЗК розповіли, хто отримає повний доступ до е-декларацій