5.ua

Громадські діячі вимагають референдуму для усунення Януковича [відео]

  Звернення до ради Всеукраїнського об’єднання «Майдан», лідерів політичних партій, громадських організацій і рухів підписали дисиденти, герої України, юристи, дипломати та письменники. Вони вважають, що організація референдуму може стати початком усунення Віктора Януковича з посади президента легітимним способом. Реалізувати цю ініціативу громадські активісти закликають лідерів Майдану.

  Олег Березюк, голова ГО «Українське юридичне товариство»: «Кращим засобом виходу з кризи є ліквідація антидержавного і антинародного правління Віктора Януковича, який уособлює цей режим і авторитарно керує ним. Позбавлення Віктора Януковича влади має стати імперативом діяльності опозиції вже зараз, оскільки політика його режиму становить загрозу існування державності України».

  Левко Лук’яненко, громадський діяч: «Це важлива акція, яка є одною з тих інших акцій і вона буде підтримувати той настрій наступальний, бо проти влади необхідно розширювати наступ і хай вона не подумає, що колись народ утомиться. Народ не втомиться, бо з боку Януковича, який очолює антиукраїнську владу, можна нарахувати два мільйони, але проти них є сорок три мільйони».  

  Попередній матеріал
  УПЦ МП везе до Києва біблійні реліквії з гори Афон [відео]
  Наступний матеріал
  Інспектори Табачника полишили КНУ ім. Шевченка – голодування скасоване [відео]