Фото МВС

Громадянин Росії забезпечив бійців української Нацгвардії палатками та харчами

  Громадянин Росії пожертвував для бійців Нацгвардії кошти, дякуючи чому були закуплені палатки, тенти, пральна машина, засоби гігієни та продукти харчування. В цей же день машина з майном вирушила до місця призначення.


  Про це  15 серпня повідомили у прес-центрі МВС.

  "Напередодні відправлення машини з майном в зону АТО, до Львівського обласного Координаційного центру допомоги фронту звернувся львів’янин, пан Михайло, з пропозицією передати гроші на потреби української армії. Його направили у нашу частину. Він розповів історію, як до нього потрапили ці гроші", - йдеться у повідомленні.

  За словами пана Михайла, гроші, які він передав для закупівлі тентів, засобів гігієни і продуктів харчування для бійців Нацгвардії, він отримав від громадянина Росії, який хотів допомогти українським військовослужбовцям.

  "Цього року донька мені зробила подарунок у вигляді відпочинку за кордоном, у Чорногорії. Там під час відпочинку познайомились з подружжям з Росії. Не буду називати прізвища, але скажу, що чоловіка звали Олександр. Ми багато спілкувались. У Олександра виникало багато питань, щодо подій на Майдані та після них. Я не політик, але намагався донести до нього прагнення звичайних людей всіх, хто живе поряд зі мною, жити чесно та мирно в своїй державі. Не скажу, що подружжя приїхало відпочивати з великими грошима, адже кожного дня ми зустрічались на пляжі. В кінці їхнього відпочинку Олександр підійшов до мене, дав гроші та сказав передати їх нашим військовослужбовцям. Далі ви вже знаєте. В координаційному центрі мені сказали що треба купити, і ось я тут", - процитували розповідь Михайла у МВС.

  Завдяки громадянину Росії Олександру, пан Михайло закупив палатки, тенти, пральну машину, засоби гігієни та продукти харчування. В цей же день машина з майном вирушила до місця призначення.
  Попередній матеріал
  У Сочі переговорили керівники президентських адміністрацій України та РФ
  Наступний матеріал
  В "Енергоатомі" створено комісію для аудиту боргів компанії
  Теги:
  Loading...