Громадянин Росії забезпечив бійців української Нацгвардії палатками та харчами

  Громадянин Росії пожертвував для бійців Нацгвардії кошти, дякуючи чому були закуплені палатки, тенти, пральна машина, засоби гігієни та продукти харчування. В цей же день машина з майном вирушила до місця призначення.


  Про це  15 серпня повідомили у прес-центрі МВС.

  "Напередодні відправлення машини з майном в зону АТО, до Львівського обласного Координаційного центру допомоги фронту звернувся львів’янин, пан Михайло, з пропозицією передати гроші на потреби української армії. Його направили у нашу частину. Він розповів історію, як до нього потрапили ці гроші", - йдеться у повідомленні.

  За словами пана Михайла, гроші, які він передав для закупівлі тентів, засобів гігієни і продуктів харчування для бійців Нацгвардії, він отримав від громадянина Росії, який хотів допомогти українським військовослужбовцям.

  "Цього року донька мені зробила подарунок у вигляді відпочинку за кордоном, у Чорногорії. Там під час відпочинку познайомились з подружжям з Росії. Не буду називати прізвища, але скажу, що чоловіка звали Олександр. Ми багато спілкувались. У Олександра виникало багато питань, щодо подій на Майдані та після них. Я не політик, але намагався донести до нього прагнення звичайних людей всіх, хто живе поряд зі мною, жити чесно та мирно в своїй державі. Не скажу, що подружжя приїхало відпочивати з великими грошима, адже кожного дня ми зустрічались на пляжі. В кінці їхнього відпочинку Олександр підійшов до мене, дав гроші та сказав передати їх нашим військовослужбовцям. Далі ви вже знаєте. В координаційному центрі мені сказали що треба купити, і ось я тут", - процитували розповідь Михайла у МВС.

  Завдяки громадянину Росії Олександру, пан Михайло закупив палатки, тенти, пральну машину, засоби гігієни та продукти харчування. В цей же день машина з майном вирушила до місця призначення.
  Попередній матеріал
  У Сочі переговорили керівники президентських адміністрацій України та РФ
  Наступний матеріал
  В "Енергоатомі" створено комісію для аудиту боргів компанії