5.ua

В "Енергоатомі" створено комісію для аудиту боргів компанії

  На НАЕК «Енергоатом», оператор усіх діючих АЕС в Україні, створено експертну комісію з питань погашення дебіторської і кредиторської заборгованості компанії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Енергоатому".


  Згідно з повідомленням, відповідно до змін, що набрали чинності з 1 серпня 2014 року, встановлено, що процедура погашення заборгованості підприємствами ПЕК діє до 1 січня 2016 року.

  "Ми дістали шанс очистити підприємство від прострочених заборгованостей минулих років і повинні його використати повністю у відведений законом термін - до кінця 2015 року", - цитує прес-служба слова керівника  "Енергоатому" Юрія Недашковського.

  У компанії зазначили, що погашення заборгованості здійснюється із застосуванням таких механізмів, як проведення взаєморозрахунків, реструктуризація заборгованості, списання окремих видів заборгованості, укладення з кредиторами мирових угод, договорів про порядок погашення заборгованості.

  "Невирішення питань боргових зобов'язань, нагромаджених у попередній період, вкрай негативно позначається на роботі підприємств ПЕК у цілому і ДП НАЕК "Енергоатом" зокрема", - наголошується в повідомленні. 

  Довідково. Держпідприємство «НАЕК «Енергоатом» – найбільший виробник електроенергії в Україні з часткою сукупного виробництва близько 50% у загальному обсязі виробництва електроенергії України. На «Енергоатом» покладено функції експлуатуючої організації, яка відповідає за безпеку експлуатації всіх АЕС країни.
  Попередній матеріал
  Громадянин Росії забезпечив бійців української Нацгвардії палатками та харчами
  Наступний матеріал
  У Нідерландах експерти ідентифікували 127 жертв зі збитого терористами "Боїнгу"
  Теги:
  Loading...