Facebook/Володимир Гройсман

Гройсман привітав захисників незалежності України

Голова уряду подякував українським військовим за патріотизм, мужність та самовіддану любов до Батьківщини

Сьогодні, 14 жовтня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман привітав захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, інформує прес-служба уряду.

"Про героїзм безстрашних українських бійців уже ходять легенди і вони відомі в усьому світі. Велика шана всім нашим захисникам, щира людська вдячність за патріотизм, мужність та самовіддану любов до Батьківщини. Україна завжди пишатиметься своїми воїнами!" – мовиться у повідомленні прем'єр-міністра.

Гройсман зазначив, що від захисників України, які наразі перебувають у зоні проведення АТО або нещодавно з неї повернулися, залежить безпека суспільства та територіальна цілісність країни.

Він наголосив: "Наші воїни взяли до рук зброю не для захоплення чужих земель, а для захисту нашої Батьківщини від ворога. Вони забезпечують найцінніше – незалежність нашої держави і мирне дитинство наших дітей".

Крім того, глава уряду підкреслив, що обов'язок Кабміну – дбати про надійний тил воїнів: впроваджувати ключові структурні реформи, такі як децентралізація, енергетична незалежність, боротьба з корупцією, правова реформа, розвиток економіки, промисловості, освіти, культури, науки, системи охорони здоров'я.

"Щоб успішна та європейська Україна, про яку ми разом мріємо і яку зі зброєю в руках відстоюють наші захисники, – стала реальністю", – зазначив Гройсман.

Нагадаємо, сьогодні Україна відзначає День захисника та Покрову.

Попередній матеріал
На адмінмежі з Кримом РФ веде активну авіарозвідку: зафіксовані вертольоти, безпілотник та аеростат "Рись" – Слободян
Наступний матеріал
Якими міфами живе окупований Донбас: бойовики нажахані "прибуттям ліквідаторів СБУ"

Донецькі прикордонники передали зворушливе вітання з Днем захисника

Порошенко про агресію на Сході: "Хто з мечем до нас прийде, від меча і загине"

Україна відзначає День захисника та Покрову

Виступ Президента на церемонії складання урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею ім. Івана Богуна - відео