Володимир Гройсман
Володимир Гройсман Урядовий портал

Гройсман анонсував податкові перевірки забудовників

  Сьогодні в будівельній галузі відстежується погана тенденція, коли будуються тисячі квадратних метрів житла, але не будуються об'єкти соціальної інфраструктури – садки, школи

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман має намір доручити Державній фіскальній службі почати перевірки забудовників на предмет сплати податків. Про це повідомляє "Ліга.Новини".

  "Буде доручення почати тотальні перевірки забудовників – на предмет сплати податків до бюджетів усіх рівнів", – зазначив він.

  За інформацією Гройсмана, сьогодні в будівельній галузі відстежується погана тенденція, коли будуються тисячі квадратних метрів житла, але не будуються об'єкти соціальної інфраструктури –  дитячі садки, школи, а також неналежним чином сплачуються податки. Нерідкі випадки тіньової зайнятості на будівництвах, наголосив очільник уряду.

  За даними Мінрегіону, за вісім місяців 2018 року виконано будівельних робіт на 73,2 млрд грн. Індекс будівельної продукції порівняно з аналогічним періодом 2017 року становить 105,7%.

  Як повідомляв 5.UA, масштабні перевірки всіх лісгоспів в Україні анонсує Кабінет Міністрів. Прем'єр Володимир Гройсман доручив Фіскальній службі, Нацполіції та Геоканадстру виявити факти незаконної вирубки та контрабанди лісу кругляка.

  Попередній матеріал
  У балаклавах, з металевими прутами та ножами: у Львові напали на анархістів
  Наступний матеріал
  Журналісти показали, чим живе окупований напівзруйнований Вуглегірськ

  Новий склад ЦВК сформують уже найближчим часом – Гройсман

  "Нас закинули в боргову яму": Гройсман пояснив, чим загрожує невиконання вимог МВФ

  Зростання ціни на газ для населення є неминучим – Гройсман

  Медична реформа в дії: Гройсман розповів, яку зарплату отримує лікар

  Стадіони, басейни, спортмайданчики: уряд затвердив понад сотню проектів на 1 млрд

  Мінування, петарди та сльозогінний газ: в Одесі активісти намагалися зупинити забудову узбережжя