ГПУ заявляє, що "Беркут" діяв законно під час вилучення протоколів в окрузі №132

  Генпрокуратура заявляє, що співробітники спецпідрозділу "Беркут" діяли законно під час вилучення протоколів про голосування в окрузі №132, що у Первомайську. Водночас додають - це був дійсно неприпустимий конфлікт, яких потрібно уникати в майбутньому. І сьогодні зранку Вищий адміністративний суд не задовольнив апеляційну скаргу кандидата від об`єднаної опозиції Аркадія Корнацького, який балотувався в Первомайську.

  Судді погодилися з думкою членів Центрвиборчкому - підрахунок голосів у 132-му окрузі провели з порушеннями, тож встановити реального переможця - неможливо. Феміда також визначилась - документи на дільниці було пошкоджено до втручання у процес підрахунку бійців "Беркуту". Нагадаємо, у 132-му окрузі за голоси виборців змагалися кандидат від Партії регіонів Віталій Травянко та опозиціонер Аркадій Корнацький. І перемогу віддали саме провладному кандидату. Представники ж опозиції пообіцяли оскаржити це рішення.

  Інна Масло, головуючий суддя: "Колегія суддів дійшла висновку, що судом першої інстанції постанову ухвалено по суті правильно, у зв`язку з чим апеляційні скарги потрібно залишити без задоволення, а постанову суду 1-ї інстанції без змін".

  Євген Ніколенко, представник кандидата у депутати Аркадія Корнацького: "Нам вдалося зберігти як оригінали, так і копії перших примірників протоколів ДВК, де чітко зафіксована перемога Корнацького. Оскільки рішення Вищого суду є остаточним, я думаю, що найближчим часом буде підготовлена і подана скарга до Європейського суду з прав людини". 

  Попередній матеріал
  Нова відставка у британській телерадіокомпанії Бі-бі-сі [відео]
  Наступний матеріал
  У Києві здорожчав соціальний хліб
  Теги: