ГПУ розшукала Цушка в Росії, СПУ - в Німеччині

  Генеральна прокуратура України - розшукала Василя Цушка. Колишній чільник МВС - лікується у Росії.

  Там з ним працює слідчий ГПУ. Поки що Василю Цушку висувають звинувачення за двома статтями кримінального кодексу - перевищення владних повноважень та втручання в роботу правоохоронних органів. До кінця тижня слідчий повернеться в Київ, після чого слідство остаточно визначиться з формулюванням звинувачення та окреслить коло осіб, причетних до захоплення Генпрокуратури. У ГПУ сподіваються, що вже у квітні справу передадуть до суду. 

  Нагадаємо, торік у травні, коли Президент звільнив генпрокурора Святослава Піскуна, до приміщення генпрокуратури прибули працівники МВС на чолі з міністром Василем Цушком. Тоді відбулася бійка з Державною службою охорони.

  Ренат Кузьмін, заступник Генпрокурора України: "Дело о событиях в Генпрокуратуре практически окончено. Бывшему министру внутренних дел Цушку предъявлено обвинение в совершении ряда преступлений. Сегодня следователь прокуратуры находится в Росии. Поскольку обвиняемый по этому делу находится там. Следственные действия проводятся на територии Российской Федерации. Надеюсь, что это дело будет окончено так же в апреле месяце. И будет принято законное процесуальное решение. Какое решение примет следователь мы с вами узнаем очень скоро".

  Тим часом прес-служба соцпартії заперечує, що Василь Цушко перебуває у Росії. За їхньою інформацією, колишній міністр МВС  на лікуванні у Німеччині. А перед від`їздом Цушко був у генпрокуратурі і дав усі необхідні свідчення.

  Попередній матеріал
  Тимошенко: Переход к парламентской республике не означает отказа от должности Президента
  Наступний матеріал
  Коаліція з`ясовує стосунки (репортаж)
  Теги:
  Loading...