images.unian.net

ГПУ розпочала заочне засудження "міністра оборони ДНР"

  Генпрокуратура розпочала процедуру заочного засудження відносно громадянина України, так званого "міністра оборони" терористичного угруповання "ДНР"

  Про це повідомляє прес-служба ГПУ. Йдеться, що "громадянин Х" підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень за статтями про створення, керування терористичною організацією та організацію масових заворушень.

  "Громадянин України Х, перебуваючи у місті Донецьку у квітні 2014 року, вступив у злочинну змову з іншими активними учасниками терористичної організації "ДНР" щодо здійснення керування збройними підрозділами цієї організації на посаді так званого командувача "народною армією "ДНР" "міністра оборони". У подальшому громадянин Х, реалізуючи відведену йому роль керівника збройного формування терористичної організації "ДНР", 12.04.2014 організував масове заворушення, що супроводжувалось опором представникам законної влади, погромами та захопленням будівлі прокуратури Донецької області", – йдеться в повідомленні.

  У ГПУ зазначають, що днями Шевченківський районний суд Києва дозволив проводити спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно "міністра оборони" угруповання "ДНР".

  Попередній матеріал
  Між ЄС та Канадою буде створена зона вільної торгівлі
  Наступний матеріал
  На адмінкордоні з Кримом український прапор підняли над російським
  Теги:
  Loading...
  СБУ викрила схему фінансових операцій з ватажками "ДНР" та "ЛНР"

  СБУ викрила схему фінансових операцій з ватажками "ДНР" та "ЛНР"

  СБУ затримала інформатора "ДНР"

  СБУ затримала інформатора "ДНР"