5.ua

ГПУ розпочала провадження щодо посадовців Пенітенціарної служби, які сприяли "телефонному тероризму"

  Останнім часом виявлено факти так званого "телефонного тероризму", вчиненого особами, які перебувають в установах виконання покарань та місцях попереднього ув'язнення. Про це 8 серпня повідомляє прес-служба Генпрокуратури України.


  Як стало відомо, 31 липня поточного року один із ув'язнених, який тримався у Кіровоградському слідчому ізоляторі, здійснив дзвінок з мобільного телефону на Урядову "гарячу лінію" та повідомив про замінування будівель Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, приміщення готелю "Україна"  та аеропорту "Бориспіль".

  Як встановлено в ході проведеної за дорученням Генеральної прокуратури України перевірки, мобільний телефон, з якого вказаний ув’язнений повідомив про неіснуючу загрозу, він отримав від співробітників Кіровоградського СІЗО всупереч ст. 7 Закону України "Про попереднє ув'язнення".

  "За вказаним фактом прокуратурою Кіровоградської області 05.08.2014 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу). Наразі триває досудове розслідування", - повідомили у ГПУ.

  Нагадаємо, за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності відповідно до ст. 259 КК України передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 8 років.

  Зокрема, з початку цього літа до правоохоронців надходило кілька хибних повідомлень про замінування приміщень "5 каналу". А  7 серпня до столичної міліції надійшло 5 повідомлень про замінування - станції метро і торгових центрів – всі вони виявились хибними.
  Попередній матеріал
  У Києві на Поштовій площі тимчасово перекриють автомобільний рух
  Наступний матеріал
  МОЗ України пропонує спростити реєстрацію лікарських засобів
  Loading...