ГПУ припинила справу проти дочки Онопенка

  Справу проти Ірини Онопенко - дочки голови Верховного суду України - закрито. А зятя голови, Євгена Корнійчука, випустили під підписку про невиїзд. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури та адвокат Євгена Корнійчука.

  Ірина Онопенко повністю віддала борг Валерію Ксьондзенку - голові однієї з вітчизняних інвестиційних компаній. Тому Ксьондзенко звернувся в прокуратуру з проханням не притягувати Онопенко до відповідальності. Нагадаємо, Генеральна прокуратура проводила досудове слідство у кримінальній справі щодо доньки голови ВСУ Василя Онопенко Ірини та її колишнього чоловіка Володимира Котлярова. Їх підозрювали у заволодінні коштами у розмірі майже 2 із половиною мільйони гривень.

  Адвокат Євгена Корнійчука повідомив, що суд змінив запобіжний захід щодо його підопічного з арешту на підписку про невиїзд. Колишньому першому заступнику міністра юстиції та зятю голови Верховного суду Василя Онопенка закидають незаконне заволодіння кредитними коштами іноземного банку в сумі 64 мільйони гривень. 30 грудня суд ухвалив рішення - утримувати Євгена Корнійчука під вартою два місяці. 4-го лютого працівники Генпрокуратури та міліції провели обшук у будинку голови Верховного суду Василя Онопенка.

  Попередній матеріал
  Потік нелегальних мігрантів з Тунісу до Італії продовжує зростати
  Наступний матеріал
  Берлусконі постане перед судом
  Теги: